Nachádzate sa: » TALIANSKO » Ostrov SARDÍNIA » GOLFO ARANCI » rezidencia TERZA SPIAGGIA and LA FILASCA ***

GOLFO ARANCI, rezidencia TERZA SPIAGGIA and LA FILASCA ***

Možnosti ubytovania: 40, 60, 20

First Minute -15% Vzdialenosť od pláže 150m Vonkajší bazén Parkovanie Malé domáce zvieratá povolené WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

nachádza sa na severovýchodnom pobreží Sardínie 13 km severne od Olbie, na okraji príjemného mesta Golfo Aranci. Výhodou komplexu je, že je situovaný blízko k centru mesta (800 m) s obchodmi, reštauráciami, barmi. Nájdete tu aj jednu z najkrajších sardínskych pláží Capo Coda Cavallo. Krištáľovo čistá voda v okolí ostrova je ideálna pre milovníkov vodných športov, najmä potápania.

Popis a vybavenie:

rezidenčný komplex pozostáva z dvoch častí: rezidenčná Terza Spiaggia obklopená záhradou, ktorá priamo susedí s plážou; časť La Filasca s apartmánmi sa nachádza cez ulicu od centrálnej časti Terza Spiaggia (cca 150 m od pláže). K dispozícii je recepcia s bezplatným WiFi, reštaurácia, bazén (jún – september), bar, detské ihrisko, 1 parkovacie miesto/apartmán.

Ubytovanie:

jednoducho, ale vkusne zariadené apartmány sú vybavené sprchou, WC, balkónom alebo terasou. Typy apt.: B2, B4 Bilo pre 2 – 4 osoby, 2-lôžková spálňa a obývacia izba s kuch. kútom a s rozkladacím gaučom pre 2 osoby alebo s 2 vysúvacími lôžkami; C4, C6 Trilo pre 4 – 6 osôb, dve 2-lôžkové spálne, v jednej môže byť poschodová posteľ, obývacia izba s kuch. kútom a s rozkladacím gaučom pre 2 osoby alebo s 2 vysúvacími lôžkami.

Stravovanie:

individuálne

Šport a zábava:

vodné športy na pláži, prenájom vodných plavidiel, možnosti potápania, v blízkosti sa nachádzajú tenisové kurty (za poplatok). Výlety loďou do mesta Olbia, popri pobrežiu alebo na ostrovy Maddalena a Caprera.

Pláž:

biela piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora a skalnatými útesmi je vzdialená 150 m, plážový servis za poplatok.