Nachádzate sa: » MAĎARSKO » HAJDÚSZOBOSZLÓ » hotel SPA RUDOLF ***

hotel SPA RUDOLF ***

Možnosti ubytovania: 20, 30, 40, 10

Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Opis strediska HAJDÚSZOBOSZLÓ:

najznámejšie kúpeľné mesto Veľkej dunajskej kotliny (cca 200 km východne od Budapešti). Jeho hlavnou atrakciou je najväčší kúpaliskový komplex v Maďarsku – Hungarospa (rozloha 30 ha), ktorý pozostáva z týchto častí: Liečebné kúpele, Pláž („stredomorská“ pláž s palmami, pirátskou loďou, majákom, bazénom s obrovskými vlnami), Aquapark (najväčší tobogánový raj v Maďarsku) a Aqua-Palace (uzatvorené rekreačné kúpele s bazénom v jaskyni, bazénom s kinom, Rímske kúpele).

Poloha:

v centre kúpeľného mesta, 600 m od kúpaliska.

Popis a vybavenie:

k dispozícii sú 2 bazény s teplou termálnou vodou (34°C – 38°C) s celoročnou prevádzkou, wellness centrum (krytá vírivka, fínska a parná sauna), vonkajší zážitkový bazén a detský bazén, veľká slnečná terasa, reštaurácia, bar, recepcia, výťah, bezplatné WiFi, parkovisko (za poplatok), konferenčná sála. Solárium a masáže sú k dispozícii za príplatok, zapožičanie kúpacieho plášťa a osušky – bezplatne.

Ubytovanie:

hotel má 37 dvojlôžkových izieb, 5 trojlôžkových izieb, 6 rodinných izieb pre 3 – 4 osoby (spálňa + obývačka, oddelené sú oblúkovitým prechodom bez dverí). Izby majú kúpeľňu s WC, sušič na vlasy, TV-SAT, trezor, WiFi, minibar. Izby superior sú s klimatizáciou.

Stravovanie:

raňajky (formou bufetových stolov), resp. polpenzia (3-chodová večera s výberom s menu). Na vyžiadanie – vegetariánske, bezlaktózové a bezgluténové jedlá.

Šport a relax:

v okolí sa nachádza množstvo športovísk a kulinárske potešenie a vínna turistika, cykloturistika.

Kúpaliskový komplex ponúka svojim zotavujúcim sa a oddychujúcim hosťom, ako aj rodinám všetkých veľkostí, nezabudnuteľné dobrodružstvá počas celého roka.
Ceny vstupeniek: www.hungarospa.hu/sk

Cenník:

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní - raňajky... 62
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní - polpenzia... 62