Nachádzate sa: » MALTA » QAWRA/BUGIBBA » hotel PRIMERA ***

hotel PRIMERA ***

Možnosti ubytovania: 12, 22, 10

First Minute -5% Dieťa do 6 r. zadarmo Pre mladých Výborná cena Vzdialenosť od pláže 200m Vonkajší bazén Vnútorný bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Chladnička alebo minibar v izbe WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

blízko zálivu St. Paul's Bay a centra mesta, pár krokov od promenády, nákupných možností a hlavného námestia ktoré ožíva vo večerných hodinách.

Popis a vybavenie:

jednoduchší hotel vhodný najmä pre mladých, ktorým neprekáža ruch mesta. K dispozícii je recepcia, výťah, reštaurácia, WiFi (za poplatok), lobby bar, vnútorný bazén. Na strešnej terase sa nachádza bazén a bar (máj - október).

Ubytovanie:

jednoducho zariadené 2-lôžkové klimatizované izby standard (ST) a izby s výhľadom na more (VM), s možnosťou 1 prístelky, majú TV-SAT, WiFi, kúpeľňu so sprchou a WC, sušič vlasov, varnú kanvicu, balkón. Na mieste je možné vyžiadať trezor, minibar (za poplatok).

Stravovanie:

individuálne, resp. možnosť dokúpenia raňajok formou bufetových stolov alebo polpenzie (raňajky + večere) – formou studeného bufetu a servírovaného hlavného chodu.

Pláž:

piesočnatá aj kamenistá pláž je vzdialená asi 200 m.

Fakultatívne výlety:

možno sa na ne prihlásiť v našej partnerskej agentúre, organizujú sa vo vopred stanovené dni v rôznych jazykoch (angličtina, nemčina, taliančina, francúzština, ruština, maďarčina); hlavné mesto Valletta (42 €/27 €), celodenný výlet na najzaujímavejšie miesta Malty s obedom (54 €/33€), Modrá jaskyňa (27 €/17 €), prehistorické chrámy (42 €/27 €), celodenný výlet na ostrov Gozo s obedom (60 €/37 €). Ceny sú orientačné a sú za dospelú osobu/dieťa do 12 r. Ostrov si môžete prejsť aj individuálne, napr. hromadnou dopravou alebo požičaným autom (ceny od 35 €/deň), motorkou, bicyklom (pozor: jazdí sa vľavo).
Vybavenie pláží: požičovne slnečníkov a ležadiel, motorových člnov a plachetníc, vodných lyží, plážové bary, reštaurácie.
Šport a zábava: kurzy potápania, surfing, golfové ihriská, tenis, jazda na koni, diskotéky, kasino, reštaurácie s vynikajúcou stravou a s kvalitnými vínami.
Úradný jazyk: maltština, angličtina, rozšírená je aj taliančina.
Mena: Euro

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » pobyt 7 nocí - izby standard... 32
typ dopravy » pobyt 7 nocí - izby výhľad na more... 32