Nachádzate sa: » CHORVÁTSKO » ISTRIA » UMAG » hotelové izby MOJ MIR - SAVUDRIJA PLAVA LAGUNA ***

UMAG, hotelové izby MOJ MIR - SAVUDRIJA PLAVA LAGUNA ***

Možnosti ubytovania: 20, 21

First Minute -15% Dieťa do 12 r. zadarmo Vzdialenosť od pláže 30m Vonkajší bazén Televízor v izbe K večeri / obedu nápoj v cene Animačné programy Malé domáce zvieratá povolené WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

tiché prostredie v stredisku Savudrija, asi 9 km od mesta Umag, priamo pri mori. Sú obklopené borovicovým hájom a bohatou zeleňou.

Popis a vybavenie:

izby sú umiestnené v depandansoch. K dispozícii je recepcia s trezorom (za poplatok), vonkajší bazén s morskou vodou (v prevádzke od júla) so slnečníkmi a ležadlami, reštaurácia s terasou pri mori, aperitív bar, parkovanie za poplatok.

Ubytovanie:

2-lôžkové renovované izby s možnosťou 1 prístelky WC, TV-SAT, telefón, balkón. Izby sú orientované na park alebo na more.

Stravovanie:

polpenzia / raňajky, večere – formou bufetových stolov, neobmedzená konzumácia nápojov pri večeri zahrnutá v cene (nealko, miestne pivo a víno).

Šport a zábava:

plážový volejbal, ihrisko pre loptové hry a za poplatok tenisové kurty, minigolf, stolný tenis, vodné športy (kajak, jet ski, banán), požičovňa bicyklov a športových potrieb. Bezplatná animácia (03.6. – 01.9.), miniclub pre deti od 5 do 12 r. (01.7. – 31.8.).

Pláž:

vzdialená 30 m, kamenistá s pozvoľným vstupom do mora a s upravenými plochami na slnenie, ležadlá, slnečníky – za poplatok. Časť pláže je vyhradená pre klientov s malými psíkmi.

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní s polpenziou... 12