Nachádzate sa: » CHORVÁTSKO » ISTRIA » POREČ » hotel PLAVI ***

POREČ, hotel PLAVI ***

Možnosti ubytovania: 20

First Minute 35€/os. Dieťa do 5 r. zadarmo Vzdialenosť od pláže 30m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe K večeri / obedu nápoj v cene Animačné programy WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

tri susediace hotely (Laguna Gran Vista, Laguna Istra a Plavi) obklopené mediteránskou zeleňou sa nachádzajú na vyvýšenom mieste v časti Zelená Laguna (asi 5 km od centra mesta), s veľmi peknými výhľadmi na morský záliv. Hotel Plavi sa nachádza v bezprostrednej blízkosti pláže.

Popis a vybavenie:

plne klimatizovaný hotel, recepcia s trezorom (za poplatok), bezplatné WiFi v spoločných priestoroch, výťah, reštaurácia, kaviareň, aperitív bar, vonkajší bazén so sladkou vodou, terasa pri bazénoch, ležadlá sú v cene – do vyčerpania kapacity, strážené parkovisko (za poplatok), úschovňa bicyklov.

Ubytovanie:

pekne vybavené 2-lôžkové izby typu economy bez balkóna, s výhľadom na park; izby typu classic s balkónom sú s orientáciou na park (P) alebo na more (M). Všetky izby majú klimatizáciu, WiFi, TV-SAT, sušič na vlasy sprchu, WC. Na recepcii možno vyžiadať mini chladničku a trezor (za poplatok).

Stravovanie:

polpenzia / raňajky, večere – formou bufetových stolov, nápoje (minerálka, džús, víno, pivo) počas večere bez obmedzenia (11.5. – 28.9.) – v cene. Možnosť objednania obedov – za príplatok. Gala večera (22.5. – 08.9.) 1x za týždeň.

Šport a zábava:

tenisové kurty, minigolf, basketbal, plážový volejbal, vodné športy (kanoistika, plachtenie), animačné programy pre deti i dospelých (29.5. – 01.9.), tanečné večery so živou hudbou.

Pláž:

piesočnato-kamienková alebo kamenistá s plážovým servisom je vzdialená 30 m. Pláže s krištáľovo čistým morom sú ocenené „Modrou vlajkou“.

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní s polpenziou... 12