Nachádzate sa: » CHORVÁTSKO » ISTRIA » RABAC » hotel HEDERA ****

RABAC, hotel HEDERA ****

Možnosti ubytovania: 20, 10, 22

Wellness centrum Vzdialenosť od pláže 100m Vonkajší bazén Vnútorný bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe K večeri / obedu nápoj v cene Animačné programy Aquapark v blízkosti zariadenia WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

v zálive Maslinica, asi 500 m od centra mesta (spojenie turistickým vláčikom).

Popisa vybavenie:

hotel je súčasťou veľkého hotelového komplexu skladajúci sa z 3 zrekonštruovaných hotelov. Hotel Hedera sa nachádza v bezprostrednej blízkosti pláže. K dispozícii je recepcia, bezplatné WiFi v celom hoteli, 2 reštaurácie, aperitív bar, 4 vonkajšie bazény (jeden z nich s hydromasážou), fitness, sauna, masáže, 2 kryté bazény s morskou aj sladkou vodou, jeden z nich je v hoteli Narcis (júl, august – mimo prevádzky), wellness centrum – za poplatok (fitness, beauty center, solárium), slnečná terasa s barom, ležadlá pri bazéne zadarmo, slnečníky za poplatok. K dispozícii je hotelové parkovisko.

Ubytovanie:

moderne zariadené klimatizované 2-lôžkové izby, sprcha, WC, WiFi, TV-SAT, telefón, sušič na vlasy, trezor, chladnička. Izby typu standard orientované na prístupovú cestu sú bez balkóna a bez možnosti prístelky. Izby superior 2+2 s možnosťou 1-2 prísteliek a s balkónom (rozkladací gauč alebo poschodová posteľ – maximálne 1 dospelý s 1 dieťaťom do 18 r. alebo 2 deti do 18 r.).

Stravovanie:

polpenzia / raňajky, večere – formou bufetových stolov. K večeri sú nápoje podávané bezplatne (minerálka + 1 nápoj podľa výberu – víno, pivo alebo džús). Možnosť doobjednať obedy s 1 nápojom – za príplatok (10.6. – 04.9.).

Šport a zábava:

vodné športy, požičovňa člnov, kanoe i surfov, škola potápania, tenisové kurty, stolný tenis, minigolf, klimatizovaný bowling, ihriská na basketbal, mini futbal a hádzanú, detské animačné programy pre dospelých a pre deti v mini klube (30.5. – 04.9.).

Pláž:

vzdialená 100 m, štrková s pozvoľným vstupom do mora vhodná aj pre malé deti.

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní s polpenziou... 12