Nachádzate sa: » CHORVÁTSKO » ISTRIA » RABAC » hotel HEDERA ****

RABAC, hotel HEDERA ****

Možnosti ubytovania: 20, 10, 22

First Minute -10% Dieťa do 7 r. zadarmo Wellness centrum Vzdialenosť od pláže 100m Vonkajší bazén Vnútorný bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe K večeri / obedu nápoj v cene Animačné programy Aquapark v blízkosti zariadenia WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

v zálive Maslinica, asi 500 m od centra mesta (spojenie turistickým vláčikom).

Popisa vybavenie:

hotel je súčasťou veľkého hotelového komplexu skladajúci sa z 3 zrekonštruovaných hotelov. Hotel Hedera sa nachádza v bezprostrednej blízkosti pláže. K dispozícii je recepcia, bezplatné WiFi v celom hoteli, 2 reštaurácie, aperitív bar, 4 vonkajšie bazény (jeden z nich s hydromasážou), fitness, sauna, masáže, 2 kryté bazény s morskou aj sladkou vodou, jeden z nich je v hoteli Narcis (júl, august – mimo prevádzky), wellness centrum – za poplatok (fitness, beauty center, solárium), slnečná terasa s barom, ležadlá pri bazéne zadarmo (limitovaný počet), slnečníky za poplatok. K dispozícii je hotelové parkovisko.

Ubytovanie:

moderne zariadené klimatizované 2-lôžkové izby, sprcha, WC, WiFi, TV-SAT, telefón, sušič na vlasy, trezor, chladnička. Izby typu standard orientované na prístupovú cestu sú bez balkóna a bez možnosti prístelky. Izby superior 2+2 s možnosťou 1-2 prísteliek a s balkónom, vhodné pre 3 dospelých alebo 2 dospelých a 2 deti do 12 r. Prístelky sú vo forme rozkladacieho gauča alebo 2 samostatných lôžok.

Stravovanie:

polpenzia / raňajky, večere – formou bufetových stolov, 1 nápoj k večeri podľa výberu – víno, pivo, džús, cola, minerálka. Možnosť doobjednať obedy s 1 nápojom – za príplatok (12.6. – 03.9.).

Šport a zábava:

vodné športy, požičovňa člnov, kanoe i surfov, škola potápania, tenisové kurty, stolný tenis, minigolf, klimatizovaný bowling, ihriská na basketbal, mini futbal a hádzanú, detské animačné programy pre dospelých a pre deti v mini klube (30.5. – 04.9.).

Pláž:

vzdialená 100 m, štrková s pozvoľným vstupom do mora vhodná aj pre malé deti.

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní - polpenzia izby Com/Com+... 12