Nachádzate sa: » TALIANSKO » Región VENETO » BIBIONE » rezidencia DELFINO - apartmány **

BIBIONE, rezidencia DELFINO - apartmány **

Možnosti ubytovania: 20, 30

First Minute -10% Vzdialenosť od pláže 250m Televízor v izbe Plážové služby v cene (slnečník + 2 ležadlá, alebo plážové kreslo a ležadlo) Malé domáce zvieratá povolené WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

v centrálnej časti Spiaggia.

Popis a vybavenie:

4 poschodový apartmánový dom s výťahom, WiFi v spoločných priestoroch – za poplatok, 1 číslované parkovacie miesto/apartmán – iba pri type C.

Ubytovanie:

apartmány sú vybavené kuch. kútom, sprcha, WC, TV-SAT, mikrovlnka, kávovar, balkón. Typy apt.: A2 Mono pre 2 osoby, obývacia miestnosť s vysúvacím manželským lôžkom, malý balkón; A3 Mono pre 3 osoby, obývacia miestnosť s vysúvacím manželským lôžkom a 1 samostatným lôžkom, malý balkón.

Stravovanie:

individuálne.

Šport a zábava:

plážový volejbal, windsurfing, jachting, kanoe, parasailing, tenis, jazda na koni, termálne kúpele, lunapark, animácie a miniklub na pláži. Ku každému apartmánu pri pobyte na 7 nocí v období do 20.5. a od 24.9. klient dostane: A/ voucher na bezplatný vstup na umeleckú výstavu v biskupskom paláci v meste Portogruaro a typický aperitív v Benátskom štýle; B/ voucher na bezplatný každodenný vstup (okrem utorka) do termálnych bazénov pre 2 osoby.

Pláž:

súkromná piesočnatá pláž vzdialená 250 m, s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis od 4. radu (slnečník, ležadlo, plážová stolička/apt.) zahrnutý v cene, od cca 30.4.-01.10.

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní... 22