Nachádzate sa: » TALIANSKO » Región EMILIA ROMAGNA » RICCIONE - RIMINI (juh) » hotel GRAN SAN BERNARDO ***

RICCIONE - RIMINI (juh), hotel GRAN SAN BERNARDO ***

Možnosti ubytovania: 12, 22, 10

First Minute -10% Až 2 deti do 8 r. zadarmo Vzdialenosť od pláže 30m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Malé domáce zvieratá povolené WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

blízko centra prestížneho letoviska Riccione (Rimini – juh) s množstvom reštaurácií, barov, obchodov, priamo oproti pláži, cca 1,5 km od známej nákupnej ulici Viale Ceccarini. Neďaleko je aquapark Beach Village a tenisové kurty, najväčší zábavný park Oltremare je vzdialený cca 5 km.

Popis a vybavenie:

hotel s príjemnou atmosférou, ideálny pre rodinnú dovolenku. Má recepciu, výťah, vonkajšiu terasu, lobby bar, reštauráciu, bezplatné WiFi v spoločných priestoroch, bezplatné parkovacie miesto (do vyčerpania kapacity). Malý pes povolený.

Ubytovanie:

klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou 1 – 2 prísteliek (môže byť poschodová posteľ), sprcha, WC, sušič na vlasy, trezor, WiFi, TV-SAT, balkón.

Stravovanie:

polpenzia / raňajky – formou bufetových stolov; večere – výber z 3 menu, šalátový bufet; obedy za príplatok. Možný súhrnný príplatok za plážové služby (slnečník a 2 ležadlá/izba) + minerálka a víno, resp. nealko k večeri a k obedu – bez obmedzenia.

Pláž:

vzdialená asi 30 m, súkromná piesková pláž, požičovne športových potrieb, plážové hry, animačné programy.

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » možnosť zabezpečiť autobusovú dopravu, 10 dní s polpenziou... 21
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní s polpenziou... 22