Nachádzate sa: » CHORVÁTSKO » KVARNERSKÁ RIVIÉRA » CRIKVENICA » hotel KAŠTEL ***

CRIKVENICA, hotel KAŠTEL ***

Možnosti ubytovania: 20, 10, 21, 22, 30

1-2 deti do 12 rokov zadarmo Vzdialenosť od pláže 20m Televízor v izbe K večeri / obedu nápoj v cene WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

situovaný na veľmi atraktívnom mieste asi 50 m od centra mesta, priamo pri krásnej kamienkovej pláži.

Popis a vybavenie:

elegatantný romantický hotelový rezort (prestavaný z kláštora zo 14. storočia ) disponuje 73 izbami, rozmiestnenými v romantickej trojposchodovej budove s krásnym výhľadom na more. K dispozícii je štýlová vstupná hala s recepciou a lobby barom, výťah, klimatizovaná reštaurácia s terasou, plážová reštaurácia, spoločenská miestnosť so satelitnou TV, úschovňa batožiny, trezor, WiFi (v lobby zadarmo) a parkovisko (za poplatok).

Ubytovanie:

elegantne zariadené, priestranné 2-lôžkové izby s možnosťou prístelky, sprcha, WC, sušič na vlasy, TV- SAT, WiFi. Niektoré izby sú s balkónom. Typy izieb: izba standard bez prístelky (ST 2+0), izba standard s prístelkou (ST 2+1). Izby standard môžu byť s orientáciou na park alebo na morskú stranu – za príplatok; izba family (Fam 2+2) pre 3 dospelé osoby, alebo 2 dosp. os. a 2 deti do 12 r.

Stravovanie:

polpenzia / raňajky, večere – formou bufetových stolov, k večeri sú zadarmo čapované nápoje miestnej výroby (pivo, víno, limonáda, minerálna voda).

Šport a zábava:

vodné športy na pláži, motorizované aj nemotorizované vodné športy (za poplatok), športové centrum – tenisové kurty, minigolf, stolný tenis, kaviarničky a diskotéky v centre mesta.

Pláž:

kamienková vzdialená 20 m s pozvoľným vstupom do mora, ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.