Nachádzate sa: » CHORVÁTSKO » SEVERNÁ DALMÁCIA » BIOGRAD NA MORU » hotel KORNATI ****

BIOGRAD NA MORU, hotel KORNATI ****

Možnosti ubytovania: 20, 30, 21, 11

First Minute -15% Dieťa do 7 r. zadarmo Blízko pri pláži Wellness centrum Vzdialenosť od pláže 60m Vonkajší bazén Vnútorný bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Chladnička alebo minibar v izbe Animačné programy Malé domáce zvieratá povolené Aquapark v blízkosti zariadenia WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

 blízko pri mori, cca 50 m od centra mesta.

Popis a vybavenie:

moderný hotel je súčasťou hotelového komplexu Ilirija resort (hotely Kornati, Ilirija a Adriatic). Hotel je vybavený recepciou, reštauráciou s veľkou terasou s výhľadom na nábrežie, barom, kaviarňou, bezplatné WiFi, parkovisko – za poplatok. Vyhrievaný vonkajší bazén so sladkou vodou v hoteli Adriatic s detským bazénikom. Vnútorný vyhrievaný bazén, wellness centrum v hoteli Ilirija (nutná rezervácia vopred) – sauny, vírivka, relaxačná zóna a fittness – zahrnuté v cene (max. 60 min/deň).

Ubytovanie:

 klimatizované 2-lôžkové izby, sprcha, WC, sušič na vlasy, TV-SAT, WiFi, minibar, trezor. Typy izieb: comfort (Com), 2-lôžkové izby bez možnosti prístelky, orientované na park, sú bez balkóna s francúzskym oknom; comfort plus (Com+), 2- a 3-lôžkové izby, orientované na park, sú bez balkóna, k dispozícii je kávovar (výber kávy a čaju); superior (Sup), 2-lôžkové izby s možnosťou prístelky pre dieťa do 15 r. (200 x 75 cm), s balkónom s výhľadom na more, so záhradným nábytkom; premium club (Pre), 2-lôžkové izby s možnosťou prístelky pre dieťa do 15 r. (200 x 75 cm), s balkónom s výhľadom na more, so záhradným nábytkom, k dispozícii je luxusný župan a papuče, kávovar (výber kávy a čaju), každodenné dopĺňanie minibaru nealko nápojmi.

Stravovanie:

polpenzia – raňajky a večere formou bufetových stolov. Možnosť doobjednať obedy – za príplatok.

Šport a zábava:

denné a večerné animácie, ktoré sú organizované v Aquatic Beach Club (15.6.-15.9.) – ranná gymnastika, streching, vodný aerobic, plážový volejbal, stolný tenis. Miniclub pre deti (15.6.-15.9.) bezplatné stráženie detí 3-10 rokov, detské ihrisko, turnaje, mini disco. Večerné zábavné programy so živou hudbou na terase hotela Ilirija. Hotelový prístav prispôsobený pre lode do 8 metrov je jedným z najmodernejších prístavov na Jadrane a je najväčší v Severnej Dalmácii. Možnosť zapožičania lode alebo člna. Tenisové kurty – za poplatok. V blízkosti sú cyklistické chodníky, ako aj turistické a bežecké trasy. V hoteli je CK Ilirija Travel, kde je možné zakúpiť výlety – Zadar, Šibenik, Trogir, Split, Národ. park Krka, Kornati, Plitvice.

Pláž:

najbližšia pláž je vzdialená cca 60 m. Kamienkové, štrkové a piesčité pláže s možnosťou prenájmu ležadiel a slnečníkov. Pláže tiež ponúkajú tieň pod borovicami, plážové a vodné športy, tobogány. Ďalšie pláže v rezorte s betónovými plošinami, kamienkovými plážami a vonkajším olympijským bazénom, ako aj so stravovacími zariadeniami a zábavou. Pláže dostali prestížnu modrú vlajku, ktorá potvrdzuje najvyššie štandardy správy pláže a kvality vody.

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní - polpenzia izby Com/Com+... 12
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní - polpenzia izby Sup/Pre... 12