Nachádzate sa: » TALIANSKO » Región VENETO » CAORLE » hotel AUSTRIA ***

CAORLE, hotel AUSTRIA ***

Možnosti ubytovania: 20, 22, 21

First Minute -5% Vzdialenosť od pláže 30m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Plážové služby v cene (slnečník + 2 ležadlá, alebo plážové kreslo a ležadlo) Parkovanie Malé domáce zvieratá povolené Aquapark v blízkosti zariadenia WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

v tichšej časti mesta Caorle – Ponente, v blízkosti historického centra letoviska (cca 200 m), pár metrov od pláže a promenády.

Popis a vybavenie:

recepcia, reštaurácia, bar s terasou, WiFi, výťah, vyhradené parkovanie vzdialené od hotela cca 750 m (za poplatok), požičovňa bicyklov (platí sa iba kaucia). K dispozícii je klientom slnečná terasa s ležadlami.

Ubytovanie:

2-lôžkové klimatizované izby s možnosťou 1-2 prísteliek (poschodová posteľ), telefón, TV-SAT, sušič na vlasy, sprcha, WC, trezor, mini bar, WiFi, balkón s výhľadom na more.

Stravovanie:

raňajky – formou bohatých bufetových stolov. Možnosť dokúpenia 3-chodových večerí (výber z 2-3 menu), šalátový a ovocný bufet. Na vyžiadanie – bezgluténová strava.

Šport a zábava:

veľmi dobrá lokalita s bohatou ponukou vodných športov. V hoteli je k dispozícii požičovňa bicyklov. Vodný park Aquafollie je vzdialený asi 1,5 km (dostanete sa tam miestnou dopravou), diskotéky.

Pláž:

vzdialená 30 m, súkromná piesková – s plážovým servisom v cene (v závislosti od počasia cca 20.5.-10.9.).