Nachádzate sa: » TALIANSKO » Región VENETO » LIDO DI JESOLO » rezidencia GIANNINA - apartmány ***

LIDO DI JESOLO, rezidencia GIANNINA - apartmány ***

Možnosti ubytovania: 40, 60, 50, 70

First Minute -5% Vzdialenosť od pláže 40m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Parkovanie Malé domáce zvieratá povolené Aquapark v blízkosti zariadenia
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

v rušnom centre letoviska s množstvom obchodov, barov, zmrzlinární a reštaurácií (via Bafile). Celá táto obchodná časť sa vo večerných hodinách mení na pešiu zónu, kde sa nachádza nachádza veľa diskoték a zábavných možností pre malých i veľkých. V letovisku nájdete aj vodný park Aqualandia s množstvom bazénov, tobogánov a ďalšie zábavné parky – Tropicarium Park, Sea Life, New Jesolandia a Pista Azzurra.

Popis a vybavenie:

dve 3-poschodové budovy, s apartmánmi rôznych typov. Ku každému apartmánu prislúcha 1 očíslované parkovacie miesto.

Ubytovanie:

priestranné klimatizované apartmány (D7 bez klímy) sú vybavené kuch. kútom v obývacej izbe, sprcha, WC, TV-SAT, väčšina má balkón. Typy apt.: B4 Bilo pre 4 osoby, spálňa s manželským lôžkom a 2 samostatnými lôžkami, obývacia izba; C1-4 Trilo pre 4 osoby, spálňa s manželským lôžkom + 1 lôžko, spálňa s 1 samostatným lôžkom, obývacia izba; C1-6 Trilo pre 6 osôb, 2 spálne s manželským lôžkom + 1 lôžko, obývacia izba; C2-4 Trilo pre 4 osoby, 2 spálne s manželským lôžkom, obývacia izba; C2-5 Trilo pre 5 osôb, spálňa s manželským lôžkom + 1 lôžko, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, obývacia izba; D7 Quadri pre 7 osôb, dve 2-lôžkové spálne, spálňa 3 lôžkami, obývacia izba.

Stravovanie:

individuálne.

Šport a zábava:

vodné a plážové športy, tenisové kurty, zábavné možnosti, diskotéky v centre. Vodný park Aqualandia je vzdialený asi 1,5 km.

Pláž:

40 m od privátnej piesočnatej pláže s plážovým servisom (slnečník + 2 ležadlá/apt.) – povinná platba na mieste.