Nachádzate sa: » TALIANSKO » Región TOSKÁNSKO » TIRRENIA » rezidencia CONTINENTAL RESORT - apartmány ****

TIRRENIA, rezidencia CONTINENTAL RESORT - apartmány ****

Možnosti ubytovania: 20, 30, 40, 50, 60

Vhodné pre golfistov Pre náročnejčích Vzdialenosť od pláže 10m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Plážové služby v cene (slnečník + 2 ležadlá, alebo plážové kreslo a ležadlo) Parkovanie Animačné programy Malé domáce zvieratá povolené WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

nachádza sa priamo pri pláži a cca 500 m od centra mesta Tirrenia, približne 10 km od mesta Pisa a 80 km od Florencie.

Popis a vybavenie:

moderný rezort, obklopený zeleňou patrí k vedľajšiemu hotelu Grand Hotel Continental. V spoločnom areáli je k dispozícii vstupná hala s recepciou, reštaurácia, WiFi v spoločných priestoroch, olympijský bazén so slnečníkmi a ležadlami, bazén pre deti, krásna záhrada, bar pri bazéne, minimarket, vonkajšie parkovisko a tiež garáže (za poplatok), detské ihrisko a miniklub, fitness a wellness centrum (za poplatok) a práčovňa na žetóny. Odporúčame aj náročnejším alebo športovo založeným klientom, ktorí hľadajú pokojné prostredie a čisté more, vhodné aj pre rodiny s deťmi, pre ktoré je na pláži a v samotnom areáli celý rad atrakcií.

Ubytovanie:

pekne a prakticky zariadené apartmány sú vybavené kuchynským kútom v obývacej izbe, sprchou, WC, TV-SAT, trezorom, WiFi, klimatizáciou – za príplatok. Typy apt.: A3 Mono pre 3 osoby, obývacia miestnosť s rozkladacím kreslom, izba s manželskou posteľou (možnosť detskej postieľky), terasa; A4 Mono pre 4 osoby, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom, izba s manželskou posteľou (možnosť detskej postieľky), predzáhradka alebo patio; B1-4 Bilo pre 4 osoby, obývacia izba s rozkladacím gaučom, izba s manželskou posteľou (možnosť prístelky alebo detskej postieľky), bez terasy; B4 Bilo pre 4 osoby, umiestnený na jednom alebo dvoch podlažiach, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom, izba s manželskou posteľou (možnosť prístelky alebo detskej postieľky), terasa alebo patio; C6 Trilo pre 6 osôb, umiestnený na jednom alebo dvoch podlažiach, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom, izba s manželskou posteľou, izba s 2 lôžkami (možnosť prístelky alebo detskej postieľky), terasa alebo patio.

Stravovanie:

individuálne; možnosť na mieste dokúpiť obedy a večere v reštaurácii s terasou pri pláži (12.6. – 12.9.).

Šport a zábava:

vodné športy, golfové ihrisko (vzdialené cca 2 km), požičovňa bicyklov (za poplatok). Vínne cesty, výlety do olivových hájov, spoznávanie toskánskych miest – Pisa, Florencia, Lucca, mramorové lomy Carrara.

Pláž:

pláž s jemným pieskom vzdialená asi 10 m s plážovým servisom.

Klubová karta – povinná, pre osoby od 4 rokov:

v období 20.5. – 15.9. (za poplatok) zahŕňa využívanie bazénov, kanoe na pláži, biliard, stolný tenis, animácie, plážový servis (slnečník + 2 kreslá, ležadlá sú za poplatok).