Nachádzate sa: » CHORVÁTSKO » STREDNÁ DALMÁCIA » MAKARSKA » vila STANKO - apartmány

MAKARSKA, vila STANKO - apartmány

Možnosti ubytovania: 30, 40, 31, 21, 12, 22

First Minute -5% Ľubovoľný nástupný deň a počet nocí Polpenzia za príplatok Výborná poloha Vzdialenosť od pláže 150m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Parkovanie WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

výborná pozícia v tichšej uličke na začiatku Makarskej nad hotelom Biokovka, asi 500 m od centra. V blízkosti sú obchody, reštaurácie, bary.

Popis a vybavenie:

2-podlažná vila s bezplatným WiFi, vo dvore je terasa so spoločným posedením, parkovanie v blízkosti domu.

Ubytovanie:

klimatizované apartmány na 1. poschodí, sú vybavené sprchou, WC, TV-SAT. Typy apt.: A3 pre 2 – 3 osoby, 3-lôžková spálňa, obývacia miestnosť s kuchynským kútom a s gaučom (vhodný ako prístelka pre dieťa do 12 r.), balkón s posedením s orientáciou na morskú stranu; A3+1 pre 3 – 4 osoby 3-lôžková spálňa, obývacia miestnosť s kuchynským kútom a s rozkladacím gaučom (vhodný pre 1 dosp. os. alebo 2 deti do 12 r.), balkón s posedením s orientáciou na morskú stranu.

Stravovanie:

individuálne. Za príplatok je možné doobjednať stravovanie v blízkej reštaurácii v penzióne Ribar (cca 50 m) – iba večere alebo polpenziu; raňajky formou bufetového stolu, večere – polievka, výber z 3 hlavných jedál, šalát, dezert (bez nápojov).

Šport a zábava:

vodné športy na pláži, minigolf, stolný tenis, hudobno-zábavné večery na terase hotela, v blízkom hotelovom komplexe Rivijera – tenisové kurty (za poplatok), rušný spoločenský život a zábava v meste. Široká ponuka výletov – zabezpečovaná našim delegátom: Split, Dubrovnik, lodné výlety na ostrova Brač, Hvar s fish-picnikom, rafting na rieke Cetina.

Pláž:

vzdialená 150 m, prekrásna široká s drobnými kamienkami s postupným vstupom do mora a sčasti tienená píniami. Možnosť prenájmu slnečníkov a ležadiel.