Nachádzate sa: » TALIANSKO » Región EMILIA ROMAGNA » RIMINI (centrum) » hotel NEW JOLIE ***

RIMINI (centrum), hotel NEW JOLIE ***

Možnosti ubytovania: 21, 31, 20, 30, 40

First Minute -10% Dieťa do 10 r. zadarmo Vzdialenosť od pláže 250m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Parkovanie Chladnička alebo minibar v izbe K večeri / obedu nápoj v cene Malé domáce zvieratá povolené WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

v centrálnej elegantnej časti Marina Centro s množstvom obchodov, reštaurácií, zmrzlinární, barov, 10 min. chôdze od historického jadra mesta.

Popis a vybavenie:

v r. 2016 zrekonštruovaný hotel je vhodný pre rodiny s deťmi ako aj pre mladých ľudí. K dispozícii má recepciu, bar, reštauráciu, záhradu, výťah, WiFi a parkovisko – za poplatok (do vyčerpania kapacity).

Ubytovanie:

príjemne zariadené 2-lôžkové klimatizované izby s možnosťou 1 – 2 prísteliek, kúpeľňa so sprchou a WC, WiFi, sušič na vlasy, trezor. Typy izieb: izba Economy 2(+2), štandardne pre 2 osoby, prístelky pre 3. a 4. osobu sú na vyžiadanie; izba Comfort 2+2, pre 2 – 4 osoby, izba s dvojlôžkom a možnosťou 2 prísteliek. Balkón podľa obsadenosti na vyžiadanie pri rezervácii; izba Superior 2+2, pre 2 – 4 osoby, izba s dvojlôžkom a možnosťou 2 prísteliek, minibar, balkón.

Stravovanie:

polpenzia vrátane nápojov / raňajky – formou bufetových stolov, servírované 3-chodové večere s možnosťou výberu z menu, šalátový bufet. Možnosť doobjednať, servírované 3-chodové obedy. K obedu a večeri 0,25 l vína a 0,5 l vody, 1 nealkoholický nápoj pre deti.

Pláž:

súkromná piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je vzdialená asi 250 m. Plážový servis (1 slnečník + 2 ležadlá/izba je možné doobjednať vopred v CK (28.5.-11.9.)

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní s polpenziou... 22