Nachádzate sa: » TALIANSKO » Región EMILIA ROMAGNA » RIMINI (centrum) » hotel REMIN PLAZA ****

RIMINI (centrum), hotel REMIN PLAZA ****

Možnosti ubytovania: 21, 31, 11, 20, 30, 40

First Minute -10% Dieťa do 6 r. zadarmo Vzdialenosť od pláže 50m Vnútorný bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Chladnička alebo minibar v izbe Parkovanie Malé domáce zvieratá povolené WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

pri známej promenáde v centrálnej časti Marina Centro s množstvom obchodov, reštaurácií, zmrzlinární, barov, 10 min. chôdze od historického jadra mesta.

Popis a vybavenie:

kompletne zrekonštruovaný elegantný hotel je vhodný aj pre náročných klientov. K dispozícii má recepciu, bar, vnútorný bazén, reštauráciu, výťah, WiFi a parkovisko – za poplatok (do vyčerpania kapacity).

Ubytovanie:

pekne zariadené 2-lôžkové klimatizované izby s možnosťou 1 – 2 prísteliek, kúpeľňa so sprchou a WC, WiFi, sušič na vlasy, minichladnička, trezor, balkón s bočným výhľadom na more.

Stravovanie:

polpenzia (PP) alebo plná penzia (PLP) / raňajky – formou bufetových stolov, servírované 3-chodové večere a obedy s možnosťou výberu z menu, šalátový bufet.

Pláž:

súkromná piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je vzdialená asi 50 m. Plážový servis (1 slnečník + 2 ležadlá/izba je možné doobjednať vopred v CK (28.5.-10.9.)