Nachádzate sa: » TALIANSKO » Región VENETO » BIBIONE » rezidencia FLORIDA - apartmány **

BIBIONE, rezidencia FLORIDA - apartmány **

Možnosti ubytovania: 20, 30, 40, 50

First Minute -15% Vzdialenosť od pláže 300m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Plážové služby v cene (slnečník + 2 ležadlá, alebo plážové kreslo a ležadlo) Parkovanie Malé domáce zvieratá povolené WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

v centre pokojnej časti Pineda.

Popis a vybavenie:

rezidencia obklopená zeleňou. K dispozícii je výťah, záhrada, vyhradené parkovacie miesta, na prízemí sa nachádza snack bar.

Ubytovanie:

klimatizované apartmány (okrem typu A2) sú vybavené kuch. kútom, mikrovlnka, kávovar, trezor, TV-SAT, sprcha, WC, balkón. Možný prenájom WiFi routru, bicykla – za poplatok. Typy apt.: A2 Mono pre 2 osoby, obývacia izba s gaučom pre 2 osoby, (bez klimatizácie); A3 Mono pre 3 osoby, obývacia izba s gaučom pre 2 osoby a jedným samostatným lôžkom; B3 Bilo pre 3 osoby, spálňa s manželským lôžkom, obývacia izba s gaučom pre 1 osobu; C4 Trilo pre 4 osoby, spálňa s manželským lôžkom, spálňa s 2 samostatnými lôžkami a obývacia izba; C5 Trilo pre 5 osôb, spálňa s manželským lôžkom, spálňa s rozkladacím gaučom, obývacia izba s gaučom pre 1 osobu, práčka (žetón do práčky – za poplatok) a umývačka riadu, veľká terasa.

Stravovanie:

individuálne.

Šport a zábava:

plážový volejbal, windsurfing, jachting, kanoe, parasailing, tenis, jazda na koni, termálne kúpele, lunapark, animácie a miniklub na pláži. Ku každému apartmánu pri pobyte na 7 nocí v období od 20.5. do 15.9. klient dostane bezplatne voucher – pozvánku na párty v prírode s hudbou, tancom, špagetami, vínom a nealko-nápojmi. Táto pozvánka platí pre celú rodinu a odovzdáva sa pri príchode.

Pláž:

súkromná piesočnatá pláž vzdialená 300 m, s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis od 4. radu (slnečník, ležadlo, plážová stolička/apt.) zahrnutý v cene, od cca 30.4.-01.10.

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní... 22