Nachádzate sa: » TALIANSKO » Región VENETO » BIBIONE » villaggio AZZURRO - apartmány ***

BIBIONE, villaggio AZZURRO - apartmány ***

Možnosti ubytovania: 40, 50, 60, 70

First Minute -10% Vzdialenosť od pláže 500m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Plážové služby v cene (slnečník + 2 ležadlá, alebo plážové kreslo a ležadlo) Parkovanie Malé domáce zvieratá povolené WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Bibione - villaggio Azzurro Bibione - villaggio Azzurro Bibione - villaggio Azzurro Bibione - villaggio Azzurro Bibione - villaggio Azzurro Bibione - villaggio Azzurro, apartmán Bibione - villaggio Azzurro, apartmán Bibione - villaggio Azzurro, apartmán Bibione - villaggio Azzurro, apartmán Bibione - villaggio Azzurro, apartmán Bibione - villaggio Azzurro, apartmán
Poloha:

v tichej časti Spiaggia, od villaggia na pláž premáva bezplatná autobus. kyvadlová doprava.

Popis a vybavenie:

komplex 1-2 podlažných čiastočne zrekonštruovaných viliek, obklopené borovicovým hájom. K dispozícii sú 2 bazény, oplotená záhrada, parkovanie s prístreškom, WiFi pri bazénoch – za poplatok.

Ubytovanie:

apartmány majú samostatný vchod, priestrannú terasu, resp. vlastnú záhradku, niektoré apt. sú s klimatizáciou (AC); sú vybavené kuch. kútom, sprcha, WC, TV-SAT, kávovar, mikrovlnka, trezor. Typy apt.: B4/AC Bilo pre 4 osoby – 1. poschodie, spálňa s 2 lôžkami, obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, klimatizácia, terasa; B4-1/AC Bilo pre 4 osoby – prízemie, spálňa s 2 lôžkami, obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, klimatizácia, terasa, záhradka; B5, B5-1/AC Bilo pre 5 osôb – prízemie, spálňa s 3 lôžkami, obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, terasa, záhradka; B5-2/AC Bilo pre 5 osôb – 1. poschodie, spálňa s 3 lôžkami, obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, terasa; C6 Trilo pre 6 osôb – 1. poschodie, dve 2-lôžkové spálne, obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, terasa; C6-1 Trilo pre 6 osôb – prízemie, dve 2-lôžkové spálne, obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, terasa, záhradka; C6-2/AC Trilo pre 6 osôb – 1. poschodie, dve 2-lôžkové spálne, obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, klimatizácia, terasa; C6-3/AC Trilo pre 6 osôb – prízemie, dve 2-lôžkové spálne, obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, klimatizácia, terasa; C7/AC Trilo pre 7 osôb – prízemie, spálňa s manželským lôžkom a 1 samostatným lôžkom, spálňa s 2 lôžkami, obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, klimatizácia, terasa; D8-1/AC Quadri pre 8 osôb – umiestnený na dvoch podlažiach; prízemie: 2-lôžková spálňa, obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, kuchyňa, kúpeľňa, záhrada; 1 poschodie: spálňa s manželským lôžkom, spálňa s 2 lôžkami, kúpeľňa; D8-2/AC Quadri pre 8 osôb – 1 poschodie: dve 2-lôžkové spálne, spálňa s poschodovou posteľou, obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, kuchyňa, kúpeľňa, terasa.

Stravovanie:

 individuálne.

Šport a zábava:

plážový volejbal, windsurfing, jachting, kanoe, parasailing, tenis, jazda na koni, termálne kúpele, lunapark, animácie a miniklub na pláži. Ku každému apartmánu pri pobyte na 7 nocí v období do 20.5. a od 24.9. klient dostane: A/ voucher na bezplatný vstup na umeleckú výstavu v biskupskom paláci v meste Portogruaro a typický aperitív v Benátskom štýle; B/ voucher na bezplatný každodenný vstup (okrem utorka) do termálnych bazénov pre 2 osoby.

Pláž:

súkromná piesočnatá pláž vzdialená 500 m, s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis od 4. radu (slnečník, ležadlo, plážová stolička/apt.) zahrnutý v cene, od cca 30.4.-01.10.