Nachádzate sa: » TALIANSKO » Región VENETO » BIBIONE » villaggio AZZURRO - apartmány ***

BIBIONE, villaggio AZZURRO - apartmány ***

First Minute -10% Vzdialenosť od pláže 500m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Plážové služby v cene (slnečník + 2 ležadlá, alebo plážové kreslo a ležadlo) Parkovanie Malé domáce zvieratá povolené

Možnosti ubytovania: 40, 50, 60, 80, 70

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Bibione - villaggio Azzurro Bibione - villaggio Azzurro Bibione - villaggio Azzurro Bibione - villaggio Azzurro Bibione - villaggio Azzurro Bibione - villaggio Azzurro, apartmán Bibione - villaggio Azzurro, apartmán Bibione - villaggio Azzurro, apartmán Bibione - villaggio Azzurro, apartmán Bibione - villaggio Azzurro, apartmán Bibione - villaggio Azzurro, apartmán

NA VYŽIADANIE: ďalšie rezidencie a vily vzdialené 50 – 1200 od pláže.


Taliansko - Veneto - Bibione - villaggio Azzurro, apartmány

Poloha:

v tichej časti Spiaggia, 500 m od pláže (z villaggia na pláž premáva bezplatná autobus. kyvadlová doprava).

Popis a vybavenie:

komplex 1-2 podlažných čiastočne zrekonštruovaných viliek, obklopené borovicovým hájom. K dispozícii sú 2 bazény, oplotená záhrada, parkovanie s prístreškom. WiFi pripojenie v spoločných priestoroch – za poplatok.

Ubytovanie:

apartmány majú samostatný vchod, priestrannú terasu, resp. vlastnú záhradku, TV-SAT, trezor, mikrovlnku, kávovar, Niektoré apt. sú s klimatizáciou (AC). Apartmány typu B a C môžu byť na prízemí alebo na 1. poschodí, niektoré apt. typu D sú dvojpodlažné. Typy apt.: B4/AC, B5, B5/AC, C6, C6/AC, C7/AC, D8, D8/AC, D8/mezonet s 2 kúpeľňami.

B4/AC, B5, B5/AC Bilo pre 4 – 5 osôb, spálňa s 2 – 3 lôžkami, obývacia izba s gaučom pre 1 – 2 osoby a s kuch. kútom, sprcha, WC, balkón/terasa. C6, C6/AC, C7/AC  Trilo pre  6-7 osôb, dve 2-lôžkové spálne (v jednej môže byť poschodová posteľ), obývacia izba s gaučom pre 1 – 2 osoby a s kuch. kútom, sprcha, WC, balkón/terasa. D8, D8/AC  Quadri pre 8 osôb, tri 2-lôžkové spálne (v jednej je poschodová posteľ), obývacia izba s gaučom pre 1 – 2 osoby a s kuch. kútom, spravidla s 2 kúpelňami s WC, balkón/terasa.

Stravovanie:

individuálne.

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » autobusová doprava, 10 dní... 21
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní... 22

Satelitná mapa: