Nachádzate sa: » CHORVÁTSKO » ISTRIA » PULA » súkromné apartmány - PULA, MEDULIN

PULA, súkromné apartmány - PULA, MEDULIN

Možnosti ubytovania: 20, 30, 22, 40, 42, 60, 61, 62, 41

Vzdialenosť od pláže 100 - 1000m Klimatizácia v izbe Malé domáce zvieratá povolené
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

súkrom. apt. / dom - ilustr. foto súkrom. apt. / štúdio - ilustr. foto súkrom. apt. / záhrada s krbom - ilustr. foto súkrom. apt. / apartmán - ilustr. foto súkrom. apt. / apartmán - ilustr. foto Medulin - mestská pláž Banjole - mestská pláž Fažana - mestská pláž
Poloha:

apartmány sa nachádzajú v súkromných vilách v okolí miest Pula a Medulin, prípadne v blízkych turistických strediskách Pješčana Uvala, Premantura, Banjole, Fažana, Štinjan.

Ubytovanie:

apartmány majú kompletne vybavený kuchynský a jedálenský kút v obývacej miestnosti, sprchu, WC, terasu/balkón a príslušný počet spální, väčšina má záhradný gril. Typy apt.: S2 (typ štúdio) pre 2 osoby, jedna miestnosť s 2 lôžkami; A2 pre 2 osoby, 2-lôžková spálňa, oddelený kuch. kút; A3, A2+2 pre 2 – 4 osoby, 2-lôžková spálňa, obývacia miestnosť s gaučom pre 1 – 2 osoby; B4 pre 4 osoby, dve 2-lôžkové spálne, obývacia miestnosť; B4+1, B4+2 pre 4 – 6 osôb, dve 2-lôžkové spálne a obývacia miestnosť s gaučom pre 1 – 2 osoby; C6, C6+1, C6+2 pre 6 – 8 osôb, tri 2-lôžkové spálne, obývacia miestnosť s gaučom pre 1 – 2 osoby. Bezplatné parkovanie pri vile, pri niektorých možnosť využitia garáže za poplatok. Apartmány s klimatizáciou – na vyžiadanie (za príplatok). Vo väčšine víl je WiFi.

Stravovanie:

individuálne.

Šport a zábava:

možnosť športového vyžitia a zábavy v jednotlivých strediskách, v blízkosti sú reštaurácie, obchody.

Pláž:

vzdialená 100 – 1000 m v závislosti od jednotlivých turistických stredísk. Pri Pule sú prevažne kamenisté pláže, v Meduline štrkovo-pieskové.

Poznámka:

Pri potvrdení rezervácie oznámime konkrétny dom s presným opisom a fotografiami vo Vami žiadanom turistickom stredisku.

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní... 12
typ dopravy » možnosť zabezpečiť autobusovú dopravu, 10 dní... 11