Nachádzate sa: » TALIANSKO » Región VENETO » LIDO DI JESOLO » rezidencia COSTA DEL SOL - apartmány ****

LIDO DI JESOLO, rezidencia COSTA DEL SOL - apartmány ****

Možnosti ubytovania: 40, 50, 60

First Minute -10%, -5% Vzdialenosť od pláže 30m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Plážové služby v cene (slnečník + 2 ležadlá, alebo plážové kreslo a ležadlo) Parkovanie Malé domáce zvieratá povolené WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Lido di Jesolo - rezidencia Costa del Sol Lido di Jesolo - rezidencia Costa del Sol Lido di Jesolo - rezidencia Costa del Sol Lido di Jesolo - apartmán v rezidencii Costa del Sol Lido di Jesolo - apartmán v rezidencii Costa del Sol Lido di Jesolo - apartmán v rezidencii Costa del Sol Lido di Jesolo - pláž Lido di Jesolo - pláž Lido di Jesolo - pláž
Poloha:

vo východnej časti letoviska (zóna Piazza Torino), s množstvom obchodov, barov, reštaurácií.

Popis a vybavenie:

moderná dobre vybavená bezbariérová rezidencia s recepciou, výťahom, WiFi pri bazéne a v hale, bazén so slnečnou terasou (15.5. – 20.9.), vyhradené parkovacie miesta.

Ubytovanie:

klimatizované apartmány (niektoré bezbariérové) sú vybavené kuch. kútom, sprcha, WC, TV-SAT, balkón/terasa s výhľadom na more, bazén alebo na ulicu. Typy apt.: A2-4 bez terasy, A1-4 s terasou, Mono pre 4 osoby, obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a dvomi lôžkami; B4 Bilo pre 4 osoby, spálňa s manželským lôžkom, obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, balkón, výhľad na bazén alebo ulicu; B5/M Bilo pre 5 osôb, spálňa s manželským lôžkom, obývacia izba s gaučom pre 2 osoby a 1 samostatným lôžkom, balkón s výhľadom na more; C6, C6/M Trilo pre 6 osôb, spálňa s manželským lôžkom, spálňa s 2 lôžkami, obývacia izba s rozkladacím lôžkom pre 2 osoby, balkón s výhľadom na more (C6/M).

Stravovanie:

individuálne. 

Šport a zábava:

vodné a plážové športy, tenisové kurty, zábavné možnosti, diskotéky, vodné a zábavné parky. 

Pláž:

30 – 50 m od privátnej piesočnatej pláže s plážovým servisom cca 15.5. – 15.9. (slnečník + 2 ležadlá/apt.) – zahrnuté v cene. 

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní... 22