Nachádzate sa: » TALIANSKO » Región VENETO » PORTO SANTA MARGHERITA DI CAORLE » rezidencia HOLIDAY - apartmány

PORTO SANTA MARGHERITA DI CAORLE, rezidencia HOLIDAY - apartmány

Vzdialenosť od pláže 200m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Parkovanie Malé domáce zvieratá povolené

Možnosti ubytovania: 40, 50, 60

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Porto S. Margherita di Caorle - rezidencia Holiday Porto S. Margherita di Caorle - rezidencia Holiday Porto S. Margherita di Caorle - rezidencia Holiday Porto S. Margherita di Caorle - rezidencia Holiday Porto S. Margherita di Caorle - apartmán v rezidencii Holiday Porto S. Margherita di Caorle - apartmán v rezidencii Holiday Porto S. Margherita di Caorle - apartmán v rezidencii Holiday Porto S. Margherita di Caorle - apartmán v rezidencii Holiday Porto S. Margherita di Caorle - apartmán v rezidencii Holiday Porto S. Margherita di Caorle - apartmán v rezidencii Holiday Porto S. Margherita di Caorle - apartmán v rezidencii Holiday Porto S. Margherita di Caorle - pláž

Taliansko - Veneto - Porto Santa Margherita di Caorle - rezidencia Holiday, apartmány

Poloha:

v centrálnej časti, 200 m od pláže.

Popis a vybavenie:

veľký komplex apartmánov s bazénom pre dospelých a bazénikom pre deti, parkovacie miesto – na vyžiadanie.

Ubytovanie:

priestranné apartmány s balkónom sú vybavené novým nábytkom, TV-SAT, klimatizácia (za príplatok), niektoré majú trezor, mikrovlnku, práčku, umývačku riadu – na vyžiadanie (za príplatok). Niektoré majú trezor, mikrovlnku - na vyžiadanie, pračka a klimatizácia na vyžiadanie (za príplatok). Typy apt.: A4, B5, C6.

A4 Mono pre 4 osoby, obývacia izba s 4 lôžkami (môže byť rozkladací gauč a poschodová posteľ), s kompletne vybaveným kuchynským kútom, sprcha, WC, niektoré s balkónom/terasou. B5 Bilo pre 5 osôb, spálňa s 2 – 3 lôžkami, obývacia izba s gaučom pre 1 – 2 osoby a s kuch. kútom, sprcha, WC, balkón/terasa. C6 Trilo pre 6 osôb, dve 2-lôžkové spálne (v jednej môže byť poschodová posteľ), obýv. izba s rozkladacím gaučom a s kuch. kútom, sprcha, WC, balkón/terasa.

Do niektorých apartmánov možno pridať jednu prístelku (+1) – za príplatok.

Stravovanie:

individuálne.

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » autobusová doprava, 10 dní... 21
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní... 22

Satelitná mapa: