Nachádzate sa: » TALIANSKO » Región VENETO » PORTO SANTA MARGHERITA DI CAORLE » rezidencia HOLIDAY - apartmány ***

PORTO SANTA MARGHERITA DI CAORLE, rezidencia HOLIDAY - apartmány ***

Možnosti ubytovania: 40, 50, 60

Vzdialenosť od pláže 200m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Parkovanie Malé domáce zvieratá povolené WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Porto S. Margherita di Caorle - rezidencia Holiday Porto S. Margherita di Caorle - rezidencia Holiday Porto S. Margherita di Caorle - rezidencia Holiday Porto S. Margherita di Caorle - rezidencia Holiday Porto S. Margherita di Caorle - apartmán v rezidencii Holiday Porto S. Margherita di Caorle - apartmán v rezidencii Holiday Porto S. Margherita di Caorle - apartmán v rezidencii Holiday Porto S. Margherita di Caorle - apartmán v rezidencii Holiday Porto S. Margherita di Caorle - apartmán v rezidencii Holiday Porto S. Margherita di Caorle - apartmán v rezidencii Holiday Porto S. Margherita di Caorle - apartmán v rezidencii Holiday Porto S. Margherita di Caorle - pláž
Poloha:

v centrálnej časti letoviska.

Popis a vybavenie:

veľký komplex apartmánov s bazénom pre dospelých a deti, parkovacie miesto – na vyžiadanie. WiFi na vyžiadanie – za poplatok.

Ubytovanie:

priestranné apartmány s balkónom sú vybavené novým nábytkom, kuch. kútom, sprcha, WC, TV-SAT, balkón. Niektoré majú trezor, mikrovlnku – na vyžiadanie. Klimatizácia a práčka – na vyžiadanie (za príplatok). Typy apt.: A4 Mono pre 4 osoby, obývacia miestnosť s 2 rozkladacími gaučmi; B5 Bilo pre 5 osôb, spálňa s manželským lôžkom a 1 samostatným lôžkom, obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby; C6 Trilo pre 6 – 7 osôb, spálňa s manželským lôžkom, spálňa s 2 lôžkami (možno pridať 1 prístelku), obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby.

Stravovanie:

individuálne.

Šport a zábava:

vodné a plážové športy, tenisové kurty, zábavné možnosti v centre. V neďalekom Caorle sa nachádza vodný a zábavný park.

Pláž:

200 m od piesočnatej pláže. Časť pláže je s plážovým servisom – za poplatok, časť pláže je bezplatná (verejná), s možnosťou použitia vlastného slnečníka.