Nachádzate sa: MALTA » QAWRA/BUGIBBA

Na tomto mieste môžete špecifikovať Vaše požiadavky na dovolenku. Kritéria môžete neskôr upravovať. Pomoc s vyhľadávaním!

Pobytové
zájazdy
Poznávacie
zájazdy
1-denné
zájazdy
Kolektívy
Pobytové zájazdy
Malta - Jazykové
kurzy angličtiny
Krajina:
Oblasť:
Miesto:
Doprava:
Ubytovanie:
 
Typ ubytovania:
 
Stravovanie:
Kategória ubytovania:
Cena do:
Termín od: Kalendar
Termín do: Kalendar
Krajina:
Program:
Doprava:
Krajina:
Program:
Doprava:

QAWRA/BUGIBBA

 

– obľúbené turistické mesto leží na polostrovčeku s malebnými uličkami, barmi, kaviarňami, zábavnými podnikmi a obchodmi. V blízkosti je jedna z najkrajších piesočnatých pláží na ostrove – Mellieha Bay, kam sa za cca 15 minút dostanete autobusom.


hotel SANTANA ****
First Minute -10% Živé stredisko Vzdialenosť od pláže 150m Vonkajší bazén Vnútorný bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Chladnička alebo minibar v izbe WiFi

niekoľko minút pešej chôdze od pobrežnej promenády, v dosahu zábavných podnikov, reštaurácií, kasína. Autobusy mestskej hromadnej dopravy spájajúce mesto Qawra so všetkými destináciami Malty majú zastávku neďaleko hotela.

Cena od 165 € / Dosp. osoba - základ. lôžko
hotel PRIMERA ***
First Minute -5% Dieťa do 6 r. zadarmo Pre mladých Výborná cena Vzdialenosť od pláže 200m Vonkajší bazén Vnútorný bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Chladnička alebo minibar v izbe WiFi

blízko zálivu St. Paul's Bay a centra mesta, pár krokov od promenády, nákupných možností a hlavného námestia ktoré ožíva vo večerných hodinách.

Cena od 135 € / Dosp. osoba - základ. lôžko