Nachádzate sa: MALTA » CIRKEWWA

Na tomto mieste môžete špecifikovať Vaše požiadavky na dovolenku. Kritéria môžete neskôr upravovať. Pomoc s vyhľadávaním!

Pobytové
zájazdy
Poznávacie
zájazdy
1-denné
zájazdy
Kolektívy
Pobytové zájazdy
Malta - Jazykové
kurzy angličtiny
Krajina:
Oblasť:
Miesto:
Doprava:
Ubytovanie:
 
Typ ubytovania:
 
Stravovanie:
Kategória ubytovania:
Cena do:
Termín od: Kalendar
Termín do: Kalendar
Krajina:
Program:
Doprava:
Krajina:
Program:
Doprava:

CIRKEWWA

 

–  pobrežné mesto, nachádzajúce sa na najsevernejšom výbežku ostrova Malta. Je východiskovým bodom, z ktorého sa vypravujú výletné lode na sesterský ostrov Gozo a Comino, kde sa nachádza veľká atrakcia – Blue Lagoon (Modrá lagúna). Cirkewwa je výborná potápačská destinácia s množstvom potápačských škôl (prehliadky podmorských jaskýň a tunelov, ponory k dvom potopeným lodiam). Nájdete tu pokojnú dovo-lenku s niekoľkými piesočnými plážami, kde sa môžu do sýta vyšantiť aj malé deti.


hotel PARADISE BAY ****
Dieťa do 13 r. zadarmo (3) Priamo pri priesočnatej pláži Vzdialenosť od pláže 10m Vonkajší bazén Vnútorný bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Chladnička alebo minibar v izbe WiFi

v bezprostrednej blízkosti ostrovov Comino a Gozo, priamo na súkromnej piesočnatej pláži. Najväčšou atrakciou hotela je jeho skvelá poloha – nachádza sa na jednom z najčarovnejších miest Malty. Je vzdialený od známeho letoviska Mellieha Bay asi 5 minút jazdy autobusom. 50 m od hotela je autobusová zastávka, z ktorej pravidelne premávajú spoje do Mellieha Bay, Valletty, Sliemy, Bugibby.

Cena od /