Nachádzate sa: CHORVÁTSKO » JUŽNÁ DALMÁCIA

Na tomto mieste môžete špecifikovať Vaše požiadavky na dovolenku. Kritéria môžete neskôr upravovať. Pomoc s vyhľadávaním!

Pobytové
zájazdy
Poznávacie
zájazdy
1-denné
zájazdy
Kolektívy
Pobytové zájazdy
Malta - Jazykové
kurzy angličtiny
Krajina:
Oblasť:
Miesto:
Doprava:
Ubytovanie:
 
Typ ubytovania:
 
Stravovanie:
Kategória ubytovania:
Cena do:
Termín od: Kalendar
Termín do: Kalendar
Krajina:
Program:
Doprava:
Krajina:
Program:
Doprava:

JUŽNÁ DALMÁCIA

    
STREDNÁ a JUŽNÁ DALMÁCIA – tiahne sa sa od Splitu cez Omiš, až po Dubrovnik priclenujú sa k nej aj velké ostrovy Brac, Hvar a Korcula. Najvyhladávanejšou oblastou strednej Dalmácie je MAKARSKÁ RIVIÉRA pod majestátnym pohorím Biokovo s vynikajúcimi turistickými strediskami – Brela, Baška Voda, Makarska, Tucepi, Klek. Priezracné more sa obzvlášt hodí na potápanie, windsurfing, paraglyding, jachting a dalšie atraktívne prímorské športy.


KLEK

– malé prímorské letovisko je miestom pre príjemnú dovolenku, obklopujú ho storočné olivy, oleandre a iná stredomorská flóra.

First Minute -10%, -5% First Minute -20% Vhodné aj pre skupiny Vhodné pre rodiny Polpenzia za príplatok Vzdialenosť od pláže 100m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Parkovanie Malé domáce zvieratá povolené WiFi

v centre malého prímorského mestečka, ktoré leží v nádhernej zátoke v obklopení stredomorskej vegetácie, medzi letoviskami Split (150 km) a Dubrovnik (80 km).

Cena od 225 € /


Ostrov HVAR

– s množstvom olivových a borovicových hájov, s vôňou rozmarínu a levandule. Pobrežie je kamenisté a veľmi členité s mnohými zátokami a zákutiami, kde každý návštevník môže nájsť samotu a odpočinok. Ostrov Hvar má najviac slnečných hodín (2745) za rok. Najznámejšie strediská sú starobylý Hvar, Stari Grad, Jelsa, Vrboska. Na ostrovy Brač a Hvar premáva pravidelná trajektová doprava zo Splitu.


First Minute -15% Vzdialenosť od pláže 50m Vonkajší bazén Televízor v izbe Parkovanie Animačné programy WiFi

umiestnený v miernom svahu obklopený borovicovým hájom a oleandrami, asi 10 min. chôdze od centra malebného mestečka Jelsa.

Cena od 295 € /
First Minute -15% Vzdialenosť od pláže 50m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Parkovanie Animačné programy Malé domáce zvieratá povolené WiFi

umiestnený v miernom svahu obklopený borovicovým hájom a oleandrami, asi 10 min. chôdze od centra malebného mestečka Jelsa.

Cena od 470 € /
First Minute -10%, -5% First Minute -15% Dieťa do 12 r. zadarmo All Inclusive Vzdialenosť od pláže 80m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Animačné programy Malé domáce zvieratá povolené WiFi

v miernom svahu, uprostred zeleného borovicového lesoparku neďaleko pobrežnej promenády, asi 500 m od centra starobylého mestečka Jelsa s obchodíkmi, kaviarničkami, cukrárňami a reštauráciami.

Cena od 375 € /