Vážení zákazníci, milí priatelia,


aj v roku 2019 prinášame ponuku POBYTOVÝCH ZÁJAZDOV od cenovo nenáročných až po luxusnejšie zariadenia. Zostali sme verní našim osvedčeným destináciám v CHORVÁTSKU a TALIANSKU, ktoré dobre poznáme a garantujeme kvalitu ubytovacích kapacít. Našu ponuku sme obohatili o nové atraktívne pobytové miesta najmä v Taliansku (napr. Toskánsko, ostrov Elba) a zaradili sme na Sardínii okolie Alghera a na Sicílii okolie Trapani, pretože do uvedených stredísk sa zaviedli priamo z Bratislavy pravidelné letecké linky nízkonákladovej spoločnosti Ryanair.
Snažíme sa poskytovať kvalitné služby a veľmi dôležitý je osobný prístup ku každému klientovi, naším mottom je slušnosť, serióznosť a pravdivosť poskytovaných informácií. Sme hrdí na to, že za 23 rokov našej existencie sme mohli obslúžiť viac desiatok tisíc klientov.
Okrem týchto tradičných pobytových miest nájdete aj pobytové zájazdy na ostrov MALTA.
Pre tých čo sa chcú zdokonaliť v anglickom jazyku máme v ponuke Jazykové kurzy angličtiny pre dospelých i pre mládež (celoročne).
Zaznamenávame zvýšený záujem o Poznávacie zájazdy (Taliansko, Rakúsko, Maďarsko, Čechy, Holandsko). Našou filozofiou je pri týchto zájazdoch vždy ponúknuť pridanú hodnotu, najmä zážitkový rozmer (Operný festival vo Verone, zájazdy pre labužníkov, a pod). Novinkou sú zájazdy do Izraela, kde sme sa osobne boli presvedčiť o bezpečnosti v tejto krajine. Našu ponuku obohacujú aj nenáročné 1-denné zájazdy do okolitých krajín (Rakúsko, Maďarsko).

Pre ucelené 
kolektívy
alebo pre školské skupiny máme špeciálne ponuky - pobytové zájazdy v Chorvátsku alebo Taliansku.

Dúfame, že si z našej ponuky vyberiete a po návrate domov budete radi spomínať na krásne prežité dni.
Prajeme Vám krásnu dovolenku a veľa nezabudnuteľných zážitkov.

 


Môžete si u nás vybrať pobytový i poznávací zájazd
od renomovaných slovenských aj zahraničných cestovných kancelárii do celého sveta:

Grécko, Bulharsko, Španielsko, Cyprus, Turecko, Tunisko, Egypt, Kuba, Thajsko, Dominikánska republika, Seychely ... a ďalšie 
» informácie a objednávky na → 
Kontakt


Ďalšie služby, ktoré poskytuje naša CK:
• Zájazdy „šité na mieru", pre skupiny zabezpečíme tematické, poznávacie, športové zájazdy, zájazdy na výstavy a veľtrhy v Európe i v zámorí
• Ubytovanie v európskych metropolách pre skupiny i pre jednotlivcov (najmä v mestách Talianska, Francúzska, Maďarska, Švajčiarska, Nemecka, Rakúska, Veľkej Británie,...)
• Letenky On Line cez rezervačný systém

 

Organizujeme aj výlety a zájazdy na objednávku pre ucelené kolektívy (organizácie, školy).
Medzi našich klientov patrí napr. Julius Meinl - Slovakia a.s., Slovakodata a.s., Hydrotechnológia Bratislava, s.r.o., Fakulta architektúry STU, Johnson Controls, s.r.o., odborové zväzy Národnej banky Slovenska, Slovenskej sporiteľne, Slovenského rozhlasu a rôzne školy a inštitúcie.
 

 Sme členom SLOVENSKEJ ASOCIÁCIE CESTOVNÝCH KANCELÁRIÍ A AGENTÚR

Nájdete nás na
Facebook-u

Dúfame, že si z našej ponuky vyberiete a po návrate domov budete radi spomínať na krásne prežité dni.

Prajeme Vám krásnu dovolenku a veľa nezabudnuteľných zážitkov.

 

M.: 0902 290296

Kolektív cestovnej kancelárie
ELIT - Travel, s.r.o.

Macharova 9,  851 01 Bratislava

IČO: 35705507  DIČ: 2020209070
 

Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I. Oddiel: Sro, Vložka č. 12787/B