Nachádzate sa: » TALIANSKO » Región KAMPÁNIA » MARINA DI CAMEROTA » villaggio LA FENOSA - apartmány ***

MARINA DI CAMEROTA, villaggio LA FENOSA - apartmány ***

Vhodné aj pre skupiny Vzdialenosť od pláže 300m Vonkajší bazén Klimatizácia v izbe Plážové služby v cene (slnečník + 2 ležadlá, alebo plážové kreslo a ležadlo) Parkovanie Animačné programy

Možnosti ubytovania: 30, 50

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

umiestnený na malom vŕšku v terasovitom teréne – na jednom z najkrajších miest národného parku Cilento, z mnohých miest sú nezabudnuteľné výhľady na more. Vzdialenosť od mestečka je asi 2 km

Popis a vybavenie:

veľmi pekný prázdninový komplex obklopený stredomorskou vegetáciou. Recepcia, WiFi (za poplatok), reštaurácia, TV miestnosť, bazén s hydromasážou, so slnečníkmi a ležadlami, bar, pizzeria, detský park, parkovisko v areáli. Vhodný priestor (bezplatne) pre skupiny na cvičenie.

Ubytovanie:

v prízemných murovaných vilkách. Typy viliek: A4 Mono pre 3 – 4 osoby, priestranná miestnosť s man-želským dvojlôžkom a 2 samostatnými lôžkami (alebo poschodovou posteľou), sprcha, WC, kuchyn. kút na zastrešenej vonkajšej terase; B5 Bilo pre 4 – 5 osôb, 3-lôžková spálňa, izba s poschodovou posteľou alebo s 2 samostatnými lôžkami, sprcha, WC, kuchyn. kút na zastrešenej vonkajšej terase. Klimatizácia vo vilkách za príplatok.

Stravovanie:

individuálne.

Šport a zábava:

potápanie, animačné programy v júli, auguste, fakultatívne výlety do okolia (Pompeje, Vezuv) a do jaskýň s českým delegátom.

Pláž:

jedna z najatraktívnejších piesočnatých pláží na pobreží je vzdialená 300 m (cestička + schody), s pozvoľ-ným vstupom do mora, s plážovým servisom v cene (slnečník + 2 ležadlá). Na pláž jazdí v pravidelných časoch minibus (zdarma).

Klubová karta – oprávňujúca využívať nasledovné služby (v období 02.7.-03.9.):

povinná platba na mieste, pre osoby od 4 r.: bazén, animačné programy a miniklub, stolný tenis, súkrom-ná pláž s plážovým servisom.

ŠPECIÁLNA PONUKA PRE SKUPINY – minimálne 35 osôb


1 vilka Mono ZADARMO
06.5.-27.5.
09.9.-23.9.
27.5.-01.7.
02.9.-09.9.
Mono A / 7 nocí
265
335
Bilo B 5 / 7 nocí
305
365

 

V cene: • 7x ubytovanie • spotreba vody, elektriny, plynu • posteľná bielizeň • záverečné upratanie • parkovisko • asistenčné služby delegáta v češtine
Povinné platby na mieste: • klubová karta (01.7.-02.9.) 40 €/os. od 4 r.; pre skupiny je klubová karta 15 €/os. • plážový servis v mimosezóne, keď nie je súčasťou klubovej karty (13.5.-01.7., 02.9.-23.9.) 15 €/os./týždeň od 4 r.
Možné príplatky (na vyžiadanie klienta vopred): • klimatizácia 35 €