Nachádzate sa: TALIANSKO » Región ABRUZZO

Na tomto mieste môžete špecifikovať Vaše požiadavky na dovolenku. Kritéria môžete neskôr upravovať. Pomoc s vyhľadávaním!

Pobytové
zájazdy
Poznávacie
zájazdy
1-denné
zájazdy
Kolektívy
Pobytové zájazdy
Malta - Jazykové
kurzy angličtiny
Krajina:
Oblasť:
Miesto:
Doprava:
Ubytovanie:
 
Typ ubytovania:
 
Stravovanie:
Kategória ubytovania:
Cena do:
Termín od: Kalendar
Termín do: Kalendar
Krajina:
Program:
Doprava:
Krajina:
Program:
Doprava:

Región ABRUZZO

  

- Tento región sa rozprestiera južne od regiónu Marche, pozdĺž Jadranského mora a zahŕňa známe letoviská ako Martinsicuro, Alba Adriatica alebo Tortoreto. Sú to kľudnejšie, moderné stredne veľké letoviská, vzdialené pár kilometrov južne od San Benedetta del Tronto, ktoré sa právom pokladá za najkrajšie mesto oblasti tzv. PALMOVEJ RIVIÉRY, rozprestierajúca sa na rozhraní regiónov Marche a Abruzzo. Palmové promenády a háje dávajú týmto letoviskám exotický charakter. Zlatožlté piesočnaté pláže lákajú nielen k slneniu, ale aj k večerným prechádzkam. More je tu čisté, prístup doň je vhodný i pre menšie deti. Oblasť tzv. Palmovej riviéry právom patrí medzi najlepšie v Taliansku.


MARTINSICURO


Vzdialenosť od pláže 200m Televízor v izbe Parkovanie Malé domáce zvieratá povolené WiFi

v centre letoviska neďaleko pešej aj cyklistickej promenády, iba pár metrov od pláže. V blízkosti sa nachádzajú obchody, reštaurácie, pizzérie a bary. Pozdĺž promenády sa nachádza množstvo atrakcií pre deti i pre dospelých.

Cena od 395 € /


ALBA ADRIATICA


Vzdialenosť od pláže 250m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Parkovanie Malé domáce zvieratá povolené WiFi

v tichšej lokalite asi 200 m od centrálnej triedy, vedúcej k moru, v blízkosti centra s obchodmi, reštauráciami a barmi.

Cena od 395 € / Mono A 3