Nachádzate sa: CHORVÁTSKO » KVARNERSKÁ RIVIÉRA

Na tomto mieste môžete špecifikovať Vaše požiadavky na dovolenku. Kritéria môžete neskôr upravovať. Pomoc s vyhľadávaním!

Pobytové
zájazdy
Poznávacie
zájazdy
1-denné
zájazdy
Kolektívy
Pobytové zájazdy
Malta - Jazykové
kurzy angličtiny
Krajina:
Oblasť:
Miesto:
Doprava:
Ubytovanie:
 
Typ ubytovania:
 
Stravovanie:
Kategória ubytovania:
Cena do:
Termín od: Kalendar
Termín do: Kalendar
Krajina:
Program:
Doprava:
Krajina:
Program:
Doprava:

KVARNERSKÁ RIVIÉRA

  

KVARNERSKÁ RIVIÉRA – je úzky pruh pobrežia od Opatije cez Rijeku, Crikvenicu, Novi Vinodolski a zahŕňajúc ostrovy Krk, Cres, Lošinj, Rab.


KRALJEVICA

– staré prímorské letovisko vzdialené cca 20 km južne od mesta Rijeka.


Cenovo veľmi výhodné Vhodné aj pre skupiny Vzdialenosť od pláže 50m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Chladnička alebo minibar v izbe K večeri / obedu nápoj v cene Malé domáce zvieratá povolené WiFi

v zátoke Dubno, 3 km od mestečka Kraljevica, v miernom svahu borovicového hája priamo pri mori, v blízkosti promenády poskytujúcej romantické prechádzky.

Cena od 290 € / Dosp. osoba – zákl. lôžko (Comfort)
Cenovo veľmi výhodné Vhodné aj pre skupiny Vzdialenosť od pláže 50m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Chladnička alebo minibar v izbe K večeri / obedu nápoj v cene Malé domáce zvieratá povolené WiFi

v zátoke Dubno, 3 km od mestečka Kraljevica, v miernom svahu borovicového hája priamo pri mori, v blízkosti promenády poskytujúcej romantické prechádzky.

Cena od 530 € / A 4 s klímou


CRIKVENICA

– rušnejšie kúpeľné mesto. Turistov priťahuje živé centrum s promenádou, ktorá pokračuje pozdĺž 2 km dlhej piesočnatej pláže s plytčinami, zvlášť vhodnej pre deti aj pre neplavcov.


First Minute 7=6 First Minute -10% 1-2 deti do 6 rokov zadarmo Dobrý pomer cena / kvalita Vzdialenosť od pláže 50m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe K večeri / obedu nápoj v cene Aquapark v blízkosti zariadenia WiFi

v blízkosti pláže, uprostred záhrad pri promenáde, asi 300 m od centra.

Cena od 385 € / Dosp. osoba – zákl. lôžko (Standard)
First Minute -20% First Minute -15% Dieťa do 12 r. zadarmo Vzdialenosť od pláže 150m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Chladnička alebo minibar v izbe K večeri / obedu nápoj v cene WiFi

asi 2 km od centra známeho a rušného letoviska Crikvenica, s krásnym výhľadom na more a ostrov Krk.

Cena od 475 € / Dosp. osoba – zákl. lôžko (S 2+0)


SELCE

– príjemné turistické stredisko vzdialené cca 4 km južne od Crikvenice.


First Minute -20% First Minute -15% Dieťa do 12 r. zadarmo Vzdialenosť od pláže 150m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe K večeri / obedu nápoj v cene Aquapark v blízkosti zariadenia WiFi

300 m od centra príjemného letoviska Selce. V blízkosti je promenáda s obchodmi, reštauráciami, barmi.

Cena od 475 € / Dosp. osoba – zákl. lôžko (SM2+1)


NOVI VINODOLSKI

–  známe prímorské mestečko, vzdialené cca 10 km južne od Crikvenice, patrí k najväčším letoviskám na Kvarneri. Ponúka bohaté možnosti športových aktivít a rekreačných činností.


Vzdialenosť od pláže 250m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Parkovanie WiFi

v tichšej časti mesta asi 700 m od centra. Pri vile je záhrada s možnosťou prípravy jedál na grile, parkovanie pri dome. V celom dome je WiFi pripojenie (bezplatne).

Cena od /
Vzdialenosť od pláže 200m Klimatizácia v izbe Parkovanie WiFi

v tichšej časti mesta asi 200 m od centra, 200 m. Pri vile je záhrada s možnosťou prípravy jedál na grile, parkovanie pri dome – bezplatne.

Cena od /


ostrov KRK

– najrôznorodejší a najrozvinutejší. Od pevniny je oddelený úzkym prielivom a je spojený s pevninou mostom. Takmer všetky letoviská nachádzajúce sa na západnom a juhozápadnom pobreží majú kamienkovú, piesočnatú alebo skalnatú pláž, bohatú stredomorskú vegetáciu a píniové háje siahajúce až k pobrežiu. Naj-známejšie letoviská ostrova sú: Krk, Punat, Omišalj, Njivice, Malinska, Baška, Šilo.


Doporučujeme skorú rezerváciu Vzdialenosť od pláže 50m Televízor v izbe WiFi

Omišalj – prvé mesto na ostrove cca 3 km za mostom, spájajúci ostrov s pevninou. Hotelový komplex je situovaný v borovicovom lese, priamo pri mori.

Cena od 325 € /
Vzdialenosť od pláže 300 - 600m Klimatizácia v izbe Parkovanie Malé domáce zvieratá povolené

apartmány sa nachádzajú v súkromných vilách v letovisku BAŠKA.

Cena od 340 € /
First Minute -10% Vzdialenosť od pláže 250-600m Klimatizácia v izbe Parkovanie Malé domáce zvieratá povolené

apartmány sa nachádzajú v súkromných vilách v letovisku ŠILO.

Cena od 330 € /


ostrov RAB

– najzelenší ostrov v Chorvátsku, je známy svojou bohatou históriou siahajúcou do čias antiky, výnimočne priaznivým podnebím a piesočnatými plážami. Na ostrov sa dostanete pravidelnou trajektovou linkou Stinica – Mišnjak asi za 15 min (os. auto 13 €/1 smer, 2,3 €/osoba/1 smer). Centrom ostrova je historické mesto Rab s množstvom kamenných uličiek. Mestečko Lopar (rodisko sv. Marina, zakladateľa republiky San Marino), je unikátnym prírodným výtvorom s množstvom zátok a pieskových pláží, z ktorých najznámejšia je 1,5 km dlhá Rajská pláž. Je to ideálne miesto aj pre rodiny s malými deťmi.