Nachádzate sa: TALIANSKO » Región APÚLIA, polostrov Gargano

Na tomto mieste môžete špecifikovať Vaše požiadavky na dovolenku. Kritéria môžete neskôr upravovať. Pomoc s vyhľadávaním!

Pobytové
zájazdy
Poznávacie
zájazdy
1-denné
zájazdy
Kolektívy
Pobytové zájazdy
Malta - Jazykové
kurzy angličtiny
Krajina:
Oblasť:
Miesto:
Doprava:
Ubytovanie:
 
Typ ubytovania:
 
Stravovanie:
Kategória ubytovania:
Cena do:
Termín od: Kalendar
Termín do: Kalendar
Krajina:
Program:
Doprava:
Krajina:
Program:
Doprava:

Región APÚLIA, polostrov Gargano

  

polostrov v Jadranskom mori, v juhovýchodnej časti Talianska, tvoriaci „ostrohu“ talianskej čižmy. Veľmi obľúbená prázdninová oblasť so stále zelenými olivovými a píniovými hájmi, vápencovými morskými útesmi a nád-ernými malými piesočnatými zátokami a priezračným azúrovým morom. Medzi vyhľadávané strediská polostrova patria: San Menaio, Lido del Sole, Rodi Garganico, Peschici, Vieste, Mattinata.

 


PESCHICI

– mestečko stredovekého pôvodu vypínajúce sa na skalnom útese, pod ktorým sa nachádzajú morské jaskyne. Z oboch strán ho obklopujú nádherné široké piesočné pláže.


Vzdialenosť od pláže 400m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Plážové služby v cene (slnečník + 2 ležadlá, alebo plážové kreslo a ležadlo) Parkovanie Animačné programy WiFi

nachádza sa v lokalite Baia di Manaccora, 6 km od Peschici (smerom na Vieste).

Cena od 395 € /


VIESTE

– starobylé rybárske mesto so zachovanými typickými bielymi nízkymi domami, postavenými v orientálnom štýle, je najväčším letoviskom v oblasti. Centrum mesta tvorí krásne historické jadro, prístav a veľa zábav-ných zariadení. Očarí vás s piesočnatými plážami s pozvoľným vstupom do mora a miestami skalnatými časťami pobrežia, so svojím prírodne vytvoreným vápencovým kužeľom „Pizzomunno“.


Dieťa do 4 r. zadarmo Pre náročnejčích Vzdialenosť od pláže 10m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Plážové služby v cene (slnečník + 2 ležadlá, alebo plážové kreslo a ležadlo) Chladnička alebo minibar v izbe Parkovanie K večeri / obedu nápoj v cene Animačné programy

asi 1 km od centra, priamo pri privátnej piesočnatej pláži.

Cena od 390 € /
Vzdialenosť od pláže 200m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Parkovanie Malé domáce zvieratá povolené WiFi

v tichšej lokalite pri západnej časti pláže, 600 m od historického centra s obchodmi, reštauráciami a barmi.

Cena od 350 € /
Vzdialenosť od pláže 350m Vonkajší bazén Klimatizácia v izbe Plážové služby v cene (slnečník + 2 ležadlá, alebo plážové kreslo a ležadlo) Parkovanie Malé domáce zvieratá povolené WiFi

v tichej lokalite neďaleko pobrežnej promenády, vzdialené asi 1 km od historického centra s obchodmi, reštauráciami a barmi.

Cena od 395 € /