Nachádzate sa: TALIANSKO » Ostrov ISCHIA

Na tomto mieste môžete špecifikovať Vaše požiadavky na dovolenku. Kritéria môžete neskôr upravovať. Pomoc s vyhľadávaním!

Pobytové
zájazdy
Poznávacie
zájazdy
1-denné
zájazdy
Kolektívy
Pobytové zájazdy
Malta - Jazykové
kurzy angličtiny
Krajina:
Oblasť:
Miesto:
Doprava:
Ubytovanie:
 
Typ ubytovania:
 
Stravovanie:
Kategória ubytovania:
Cena do:
Termín od: Kalendar
Termín do: Kalendar
Krajina:
Program:
Doprava:
Krajina:
Program:
Doprava:

Ostrov ISCHIA


  

leží v Neapolskom zálive. Je jedným z ideálnych miest pre bezstarostnú dovolenku, a to hlavne pre svoju príjemnú klímu v každom ročnom období, krištáľovo čisté more, piesočnaté pláže a pohostinnosť ostrovanov. Ostrov Ischia je sopečného pôvodu a vyviera tu asi 100 prameňov, ktoré majú mierne rádioaktívny charakter a využívajú sa k liečbe rôznych ochorení (reumatizmus, choroby kĺbov, chrbtice, tráviaceho ústro-jenstva, hlasiviek a kože). Nájdete tu najkrajšie termálne parky v Európe, s exotickou vegetáciou a s viacerými bazénmi s minerálnou i termálnou vodou, napr. Poseidonove záhrady vo Foriu.

 


FORIO

– najväčšie mesto ostrova s rušným centrom, s obchodmi, kaviarňami, promenádou a s dlhými piesočnatými plážami Citara, San Francesco, Chiaia. Mestská časť Panza patriaca k Foriu, neďaleko Sant´Angela nad známym zálivom Sorgeto, kde vyvierajú liečivé termálne pramene priamo do mora.


(1) Zľava 5% pre seniorov nad 55 r. Vzdialenosť od pláže 500m Vonkajší bazén Vnútorný bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe

pri historickom centre mesta Forio, 400 m od mora (známe Poseidonove záhrady sú vzdialené asi 1 km).

Cena od /
Vzdialenosť od pláže 250m Vonkajší bazén Vnútorný bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Chladnička alebo minibar v izbe

na pokojnom mieste v udržiavanej záhrade medzi centrom mestečka Forio a zónou Citara, kde sa nachádza najväčší termálny park „Poseidonove záhrady“. Historické centrum je vzdialené asi 1 km, kam sa dostanete romantickou prechádzkou popri mori, prípadne autobusom (zastávka 50 m).

Cena od /
Vzdialenosť od pláže 20m Vonkajší bazén Vnútorný bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe

v kľudnej rezidenčnej zóne San Francesco, priamo pri rovnomennej piesočnatej pláži, s priamym vstupom z hotelového areálu. Vďaka svojej polohe je pešo dostupný (cca 25 minút) prístav a historické centrum mestečka Forio alebo botanická záhrada La Mortella.

Cena od /


ISCHIA PONTE

– hlavné mesto ostrova, rozdelené na dve časti Ischia Porto s prístavom (najrušnejšia časť ostrova) a Ischia Ponte so starobylým charakterom (pevnosť Aragonský hrad). Najznámejšie pláže: Cartaromana, Il Lido, Anglická pláž.


(1) Zľava 5% pre seniorov nad 55 r. Dieťa do 12 r. zadarmo Vzdialenosť od pláže 500m Vonkajší bazén Televízor v izbe

len 400 m od historického centra mesta Ischia Ponte, neďaleko impozantného hradu Aragonese. Výhodou je kľudná, ale zároveň centrálna pozícia. V tesnej blízkosti hotela je autobusová zastávka.

Cena od /