Nachádzate sa: TALIANSKO » Región EMILIA ROMAGNA

Na tomto mieste môžete špecifikovať Vaše požiadavky na dovolenku. Kritéria môžete neskôr upravovať. Pomoc s vyhľadávaním!

Pobytové
zájazdy
Poznávacie
zájazdy
1-denné
zájazdy
Kolektívy
Pobytové zájazdy
Malta - Jazykové
kurzy angličtiny
Krajina:
Oblasť:
Miesto:
Doprava:
Ubytovanie:
 
Typ ubytovania:
 
Stravovanie:
Kategória ubytovania:
Cena do:
Termín od: Kalendar
Termín do: Kalendar
Krajina:
Program:
Doprava:
Krajina:
Program:
Doprava:

Región EMILIA ROMAGNA

  

– tento región sa tiahne od Lidi di Comacchio po Cattolicu a tvorí ho 130 km piesočných pláží. Patrí sem RIMINSKÁ RIVIÉRA „hlavné miesto zábavy“ Jadranského pobrežia, s množstvom obchodov, diskoték, barov a reštaurácií. Tvoria ju na severe letoviská Lido Adriano, Cesenatico, Bellaria, Igea Marina. Mesto Rimini má tri základné zóny: 1. RIMINI SEVER (Torre Pedrera, Viserbella, Viserba, Rivabella, San Giuliano Mare); 2. CENTRÁLNA ČASŤ (Marina Centro); 3. JUŽNÁ ČASŤ (Bellariva, Marebello, Rivazzurra, Miramare). Na juh od Rimini sú menšie elegantné letoviská Riccione a Cattolica. Pláže sú väčšinou s platenými plážovými službami (slnečníky, ležadlá), s bohatými možnosťami občerstvenia, športovania a zábavy – plážový volej-bal, basketbal, boccia, ping-pong, detské ihriská a pod. Okolie poskytuje možnosti pre zaujímavé výlety do vodných parkov s tobogánmi, zábavného parku Mirabilandia, turistickej atrakcie „Taliansko v miniatúre“, zábavného parku Oltremare (s delfináriom) a návštevu romantického miništátika San Marino.


LIDO ADRIANO

príjemné turistické letovisko s množstvo barov, kaviarní, reštaurácií, ale i obchodíkov. Pláže sú dlhé a široké s pozvoľným vstupom do mora, čo môžu oceniť hlavne rodičia s deťmi. Môžete tiež zahliadnuť vlnolamy, ktoré sa používajú na zmiernenie morských vĺn. Večer sa môžete prejsť vláčikom po meste, či navštíviť večerné trhy, kde sa predáva čerstvá zelenina, ovocie, ale aj niečo pekného na seba.


Výborná cena Vhodné aj pre skupiny Vzdialenosť od pláže 40m Vonkajší bazén Parkovanie Malé domáce zvieratá povolené

od historického mesta Ravenna je obľúbené letovisko Lido Adriano vzdialené 12 km a od najväčšieho zábavného parku Mirabilandia asi 15 km. Rezidencia Belvedere je v dosahu pešej zóny plnej zábavných zariadení, obchodov, reštaurácií a barov.

Cena od /


CESENATICO

– nachádza sa asi 20 km severne od Rimini. Turistické letovisko s historickým centrom, okolo starobylého prístavného kanála Porto Canale - nechal ho vybudovať Leonardo da Vinci a dodnes slúži ako prístav pre typické rybárske bárky, okolo neho sa nachádza plno reštaurácií s výbornou tradičnou kuchyňou. Okrem histórie Cesenatico ponúka aj moderné hotely a apartmány, obchody, športové zariadenia a predovšetkým dlhé piesočnaté pláže s pozvoľným vstupom do vody, čisté more a príjemnú atmosféru.


Dieťa do 9 r. zadarmo Bazény a tobogány zadarmo Vzdialenosť od pláže 150m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Chladnička alebo minibar v izbe K večeri / obedu nápoj v cene Malé domáce zvieratá povolené Aquapark v blízkosti zariadenia WiFi

na pokojnejšom mieste v blízkosti centra a starobylého prístavného kanála Porto Canale, ktorý vybudoval Leonardo da Vinci. Okrem histórie letovisko ponúka aj moderné hotely, obchody, reštaurácie, bary, športové zariadenia a predovšetkým dlhé piesočnaté pláže s pozvoľným vstupom do vody, modré more a príjemnú atmosféru. Pri hoteli je veľký park s množstvom zelene a mnohými ihriskami.

Cena od /


RIMINI (sever)

– letoviská Torre Pedrera, Viserbella, Viserba, Rivabella, San Giuliano Mare.


First Minute -8% Dieťa do 7 r. zadarmo Vzdialenosť od pláže 180m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Chladnička alebo minibar v izbe Malé domáce zvieratá povolené WiFi

v časti Rivabella v tichšom prostredí.

Cena od /
First Minute -10% Dieťa do 5 r. zadarmo Vzdialenosť od pláže 100m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Malé domáce zvieratá povolené

na pokojnejšom mieste v časti San Giuliano di Rimini s výhľadom na krásnu zátoku.

Cena od /


RIMINI (centrum)

– letovisko Marina Centro.


Dieťa do 3 r. zadarmo Vzdialenosť od pláže 100m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Chladnička alebo minibar v izbe Malé domáce zvieratá povolené WiFi

v centrálnej elegantnej časti Marina Centro, 10 minút chôdze od historického jadra mesta.

Cena od /
Vzdialenosť od pláže 150m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Parkovanie WiFi

v prestížnej zóne centra Rimini v tichšej ulici, oproti bezplatnej verejnej pláže. V blízkosti sú reštaurácie, obchody a diskotéka.

Cena od /


RIMINI (juh)


First Minute -8% Dieťa do 3 r. zadarmo Vzdialenosť od pláže 160m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Malé domáce zvieratá povolené WiFi

v časti Rivazzurra v blízkosti promenády, 500 m od zábavného parku Fiabilandia.

Cena od /


RICCIONE - RIMINI (juh)
SAN MAURO A MARE

  prímorské letovisko leží asi 40 km južne od Ravenny. Ponúka široké pláže so zlatým pieskom a pozvoľným vstupom do vody, čisté more a predovšetkým príjemnú atmosféru pre letnú dovolenku. Nájdeme tu dostatok reštaurácií, barov, kaviarní a cukrární pre denné aj večerné posedenie.