Nachádzate sa: CHORVÁTSKO » ISTRIA

Na tomto mieste môžete špecifikovať Vaše požiadavky na dovolenku. Kritéria môžete neskôr upravovať. Pomoc s vyhľadávaním!

Pobytové
zájazdy
Poznávacie
zájazdy
1-denné
zájazdy
Kolektívy
Pobytové zájazdy
Malta - Jazykové
kurzy angličtiny
Krajina:
Oblasť:
Miesto:
Doprava:
Ubytovanie:
 
Typ ubytovania:
 
Stravovanie:
Kategória ubytovania:
Cena do:
Termín od: Kalendar
Termín do: Kalendar
Krajina:
Program:
Doprava:
Krajina:
Program:
Doprava:

ISTRIA


  

ISTRIA – najväčší polostrov Jadranu je najživšou a turisticky najvyspelejšou oblasťou. Kvalitné ubytovacie zariadenia, priezračné more s prekrásnymi plážami, čaro prímorských mestečiek, príjemná klíma a pestrosť stravy sľubuje príjemnú dovolenku.


UMAG

– mesto, ktorého história siaha do rímskych čias. Celé pobrežie Umagu je ideálne na romantické prechádzky a deti sa určite potešia prehliadke turistickým vláčikom, ktorým sú prepojené jednotlivé rekreačné strediská s mestom.
POREČ

– najnavštevovanejšie mesto na zátoky bohatom pobreží, poskytuje vynikajúce podmienky pre všetky druhy vodných športov. Turistov lákajú moderné strediská pozdĺž členitého zeleného pobrežia – Lanterna, Červar, Špadiči, Plava Laguna, Zelena Laguna.


First Minute ceny platia max. do 30. 4. Dieťa do 12 r. zadarmo Doporučujeme skorú rezerváciu Najžiadanejší na Istrii Vzdialenosť od pláže 50m Vonkajší bazén Animačné programy Malé domáce zvieratá povolené

v turistickom komplexe Zelena Laguna asi 5 km od Poreča, kam premáva turistický vláčik. Zelena Laguna je jednou z najupravenejších a najlepšie vybavených turistických centier Jadranu.

Cena od /
First Minute -10% Doporučujeme skorú rezerváciu Polpenzia za príplatok Vzdialenosť od pláže 100m Vonkajší bazén Televízor v izbe Parkovanie Animačné programy Malé domáce zvieratá povolené

v upravenom lesoparku na polostrove Zelena Laguna asi 5 km od Poreča, kam sa pohodlne dostanete pešou promenádou, turistickým vláčikom alebo miestnou dopravou.

Cena od /
First Minute -15% Doporučujeme skorú rezerváciu Vzdialenosť od pláže 100m Parkovanie Malé domáce zvieratá povolené

apartmánový komplex sa nachádza v obklopení píniového hája na polostrove Lanterna, asi 13 km severne od Poreču.

Cena od /
First Minute -15% Doporučujeme skorú rezerváciu Vzdialenosť od pláže 50m Televízor v izbe Parkovanie Malé domáce zvieratá povolené

apartmánový komplex sa nachádza v obklopení píniového hája na polostrove Lanterna, asi 13 km severne od Poreču.

Cena od /


ROVINJ

– malebné starobylé mestečko s typickou stredomorskou architektúrou. Rozprestiera sa na menšom polostrove, dominantou je zvonica kostola Sv. Eufemie (ochrankyne mesta). Mesto je obklopené storočným cédrovým, borovicovým a píniovým lesom, pobyt tu je balzamom pre alergikov i prieduškárov.


First Minute -5% Polpenzia za príplatok Vzdialenosť od pláže 400m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe K večeri / obedu nápoj v cene Malé domáce zvieratá povolené

2 km od centra starého mesta, v blízkosti píniového lesíka, asi 5 min. chôdze od pláže.

Cena od /


PULA

– najväčšie a najstaršie mesto Istrie s tisícročnou minulosťou. Kultúrne, hospodárske a dopravné centrum ako aj významné turistické stredisko. Medzi zachované pamiatky patria stavby z rímskeho obdobia - Víťazný oblúk Sergijavac, Augustov chrám a predovšetkým pomerne dobre zachovaný amfiteáter Aréna z 1. st., benátske paláce, ako aj archeologické múzeum.


First Minute -10% Dieťa do 3 r. zadarmo Vzdialenosť od pláže 10m Vonkajší bazén Vnútorný bazén Televízor v izbe K večeri / obedu nápoj v cene Animačné programy

v tichšej časti turistického strediska Verudela (4 km od mesta Pula), obklopený borovicovým lesom, v tesnej blízkosti morského pobrežia v náručí zelenej prírody s krásnou panorámou.

Cena od /
First Minute -10% Polpenzia za príplatok Vzdialenosť od pláže 50m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Animačné programy Malé domáce zvieratá povolené

v miernom svahu, pozdĺž polostrova Zlatne Stijene obklopené bohatou prímorskou vegetáciou. Do centra mesta Pula (cca 3,5 km) sa dostanete verejnou autobusovou dopravou.

Cena od /
Vzdialenosť od pláže 100 - 1000m Klimatizácia v izbe Malé domáce zvieratá povolené

apartmány sa nachádzajú v súkromných vilách v okolí miest Pula a Medulin, prípadne v blízkych turistických strediskách Pješčana Uvala, Premantura, Banjole, Fažana, Štinjan.

Cena od /


MEDULIN

– malebné mestečko sa nachádza na južnom konci Istrijského polostrova, vzdialené asi 10 km od mesta Pula. Rovnomenné prázdninové stredisko sa rozprestiera okolo tichých zálivov a ostrovných plytčín. Pláže z okruhliačikov, skalných platní, ale i piesku, sú vhodné najmä pre rodiny s deťmi.


First Minute -10% Dieťa do 3 r. zadarmo Vzdialenosť od pláže 100m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Chladnička alebo minibar v izbe Animačné programy

1 km od centra mesta Medulin, v dobre vybudovanom turistickom komplexe.

Cena od /
First Minute -10% Vzdialenosť od pláže 150m Vonkajší bazén Vnútorný bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Malé domáce zvieratá povolené

1 km od centra mesta Medulin, obklopené mediteránskou zeleňou, za hotelmi Belvedere a Holiday.

Cena od /