Nachádzate sa: CHORVÁTSKO » ISTRIA

Na tomto mieste môžete špecifikovať Vaše požiadavky na dovolenku. Kritéria môžete neskôr upravovať. Pomoc s vyhľadávaním!

Pobytové
zájazdy
Poznávacie
zájazdy
1-denné
zájazdy
Kolektívy
Pobytové zájazdy
Malta - Jazykové
kurzy angličtiny
Krajina:
Oblasť:
Miesto:
Doprava:
Ubytovanie:
 
Typ ubytovania:
 
Stravovanie:
Kategória ubytovania:
Cena do:
Termín od: Kalendar
Termín do: Kalendar
Krajina:
Program:
Doprava:
Krajina:
Program:
Doprava:

ISTRIA

 

ISTRIA – najväčší polostrov Jadranu je najživšou a turisticky najvyspelejšou oblasťou. Kvalitné ubytovacie zariadenia, priezračné more s prekrásnymi plážami, čaro prímorských mestečiek, príjemná klíma a pestrosť stravy sľubuje príjemnú dovolenku.


UMAG

– mesto, ktorého história siaha do rímskych čias. Celé pobrežie Umagu je ideálne na romantické prechádzky a deti sa určite potešia prehliadke turistickým vláčikom, ktorým sú prepojené jednotlivé rekreačné strediská s mestom.


First Minute -15% Dieťa do 12 r. zadarmo Vzdialenosť od pláže 30m Vonkajší bazén Televízor v izbe K večeri / obedu nápoj v cene Animačné programy Malé domáce zvieratá povolené WiFi

tiché prostredie v stredisku Savudrija, asi 9 km od mesta Umag, priamo pri mori. Sú obklopené borovicovým hájom a bohatou zeleňou.

Cena od 460 € / Dosp. osoba – zákl. lôžko (Park)
First Minute -20% Polpenzia za príplatok Vzdialenosť od pláže 150m Vonkajší bazén Televízor v izbe Parkovanie Animačné programy Malé domáce zvieratá povolené WiFi

tiché prostredie v stredisku Savudrija, asi 9 km od mesta Umag, priamo pri mori. Sú obklopené borovicovým hájom a bohatou zeleňou.

Cena od 560 € / A 2+2
First Minute -20% Polpenzia za príplatok Vzdialenosť od pláže 50m Vonkajší bazén Televízor v izbe Parkovanie Animačné programy Malé domáce zvieratá povolené WiFi

apartmánový komplex nachádzajúci sa v borovicovom háji v turistickom stredisku Katoro, 3 km severne od centra mesta Umag. Do centra premáva turistický vláčik.

Cena od 345 € / S 2+1 štúdio


POREČ

– najnavštevovanejšie mesto na zátoky bohatom pobreží, poskytuje vynikajúce podmienky pre všetky druhy vodných športov. Turistov lákajú moderné strediská pozdĺž členitého zeleného pobrežia – Lanterna, Červar, Špadiči, Plava Laguna, Zelena Laguna.


First Minute 35€/os. Dieťa do 12 r. zadarmo Vzdialenosť od pláže 100m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe K večeri / obedu nápoj v cene Animačné programy WiFi

tri susediace hotely (Laguna Gran Vista, Laguna Istra a Plavi) obklopené mediteránskou zeleňou sa nachádzajú na vyvýšenom mieste v časti Plava Laguna (asi 5 km od centra mesta), s veľmi peknými výhľadmi na morský záliv.

Cena od 370 € / Dosp. osoba – zákl. lôžko (2+1 economy)
First Minute 35€/os. Dieťa do 5 r. zadarmo Vzdialenosť od pláže 30m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe K večeri / obedu nápoj v cene Animačné programy WiFi

tri susediace hotely (Laguna Gran Vista, Laguna Istra a Plavi) obklopené mediteránskou zeleňou sa nachádzajú na vyvýšenom mieste v časti Zelená Laguna (asi 5 km od centra mesta), s veľmi peknými výhľadmi na morský záliv. Hotel Plavi sa nachádza v bezprostrednej blízkosti pláže.

Cena od 370 € / Dosp. osoba – zákl. lôžko (2+0 economy)
Až 2 deti do 13 r. zadarmo Najžiadanejší na Istrii Vzdialenosť od pláže 50m Vonkajší bazén Animačné programy Malé domáce zvieratá povolené WiFi

v turistickom komplexe Zelena Laguna asi 5 km od Poreča, kam premáva turistický vláčik. Zelena Laguna je jednou z najupravenejších a najlepšie vybavených turistických centier Jadranu.

Cena od 335 € / Dosp. osoba – zákl. lôžko (2+0 economy)
First Minute -10% Doporučujeme skorú rezerváciu Polpenzia za príplatok Vzdialenosť od pláže 100m Vonkajší bazén Televízor v izbe Parkovanie Animačné programy Malé domáce zvieratá povolené WiFi

v upravenom lesoparku na polostrove Zelena Laguna asi 5 km od Poreča, kam sa pohodlne dostanete pešou promenádou, turistickým vláčikom alebo miestnou dopravou.

Cena od 500 € / A 4
First Minute -15% Doporučujeme skorú rezerváciu Vzdialenosť od pláže 100m Parkovanie Malé domáce zvieratá povolené WiFi

apartmánový komplex sa nachádza v obklopení píniového hája na polostrove Lanterna v mestečku Tar, asi 13 km severne od Poreču.

Cena od 470 € / A 3
First Minute -15% Doporučujeme skorú rezerváciu Vzdialenosť od pláže 50m Televízor v izbe Parkovanie Malé domáce zvieratá povolené

apartmánový komplex sa nachádza v obklopení píniového hája na polostrove Lanterna v mestečku Tar, asi 13 km severne od Poreču.

Cena od 485 € / A 3


ROVINJ

– malebné starobylé mestečko s typickou stredomorskou architektúrou. Rozprestiera sa na menšom polostrove, dominantou je zvonica kostola Sv. Eufemie (ochrankyne mesta). Mesto je obklopené storočným cédrovým, borovicovým a píniovým lesom, pobyt tu je balzamom pre alergikov i prieduškárov.


Vzdialenosť od pláže 400m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Malé domáce zvieratá povolené WiFi

2 km od centra starého mesta, v blízkosti píniového lesíka, asi 10 min. chôdze od pláže.

Cena od 510 € / A 2-3


PULA

– najväčšie a najstaršie mesto Istrie s tisícročnou minulosťou. Kultúrne, hospodárske a dopravné centrum ako aj významné turistické stredisko. Medzi zachované pamiatky patria stavby z rímskeho obdobia - Víťazný oblúk Sergijavac, Augustov chrám a predovšetkým pomerne dobre zachovaný amfiteáter Aréna z 1. st., benátske paláce, ako aj archeologické múzeum.


First Minute -10% Vzdialenosť od pláže 50m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Animačné programy Malé domáce zvieratá povolené WiFi

komplex jednoposchodových radových domčekov, centrálna recepcia, bezplatné WiFi (na recepcii a v okolí bazéna), reštaurácia, kaviareň, snack bar, pizzeria, supermarket, dva bazény (vo vedľajšom rezorte Splendid) s morskou vodou a terasou s ležadlami a so slnečníkmi (za poplatok), bezplatné nestrážené centrálne parkoviská.

Cena od 645 € / B 2-3


MEDULIN

– malebné mestečko sa nachádza na južnom konci Istrijského polostrova, vzdialené asi 10 km od mesta Pula. Rovnomenné prázdninové stredisko sa rozprestiera okolo tichých zálivov a ostrovných plytčín. Pláže z okruhliačikov, skalných platní, ale i piesku, sú vhodné najmä pre rodiny s deťmi.


First Minute -10% Vzdialenosť od pláže 150m Vonkajší bazén Vnútorný bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Malé domáce zvieratá povolené WiFi

1 km od centra mesta Medulin, obklopené mediteránskou zeleňou, za hotelom Arena Holiday.

Cena od 875 € / A 2-4


RABAC

vyhľadávané letovisko na východnej strane Istrie, s pekným výhľadom na Kvarnerský záliv. Vďaka prekrásnym štrkovým plážam a krištáľovo čistému moru nosí právom názov „Perla Istrie“. Na briežku nad Rabacom sa nachádza stredoveký Labin, do ktorého sa dá prísť po peknej oddychovej vychádzke.


First Minute -10% Dieťa do 7 r. zadarmo Wellness centrum All Inclusive za príplatok Vzdialenosť od pláže 100m Vonkajší bazén Vnútorný bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe K večeri / obedu nápoj v cene Animačné programy Aquapark v blízkosti zariadenia WiFi

v zálive Maslinica, asi 500 m od centra mesta (spojenie turistickým vláčikom).

Cena od 324 € / Dosp. osoba – zákl. lôžko (Econamy)