Nachádzate sa: TALIANSKO » Región MARCHE

Na tomto mieste môžete špecifikovať Vaše požiadavky na dovolenku. Kritéria môžete neskôr upravovať. Pomoc s vyhľadávaním!

Pobytové
zájazdy
Poznávacie
zájazdy
1-denné
zájazdy
Kolektívy
Pobytové zájazdy
Malta - Jazykové
kurzy angličtiny
Krajina:
Oblasť:
Miesto:
Doprava:
Ubytovanie:
 
Typ ubytovania:
 
Stravovanie:
Kategória ubytovania:
Cena do:
Termín od: Kalendar
Termín do: Kalendar
Krajina:
Program:
Doprava:
Krajina:
Program:
Doprava:

Región MARCHE

  

 - Tento región sa rozprestiera južne od regiónu Emilie Romagna, pozdĺž Jadranského mora a zahŕňa známe letoviská ako Pesaro, Fano, Ancona až po elegantné San Benedetto del Tronto, ktoré sa právom pokladá za najkrajšie mesto oblasti tzv. PALMOVEJ RIVIÉRY, rozprestierajúca sa na rozhraní regiónov Marche a Abruzzo. Palmové promenády a háje dávajú týmto letoviskám exotický charakter. Zlatožlté piesočnaté pláže lákajú nielen k slneniu, ale aj k večerným prechádzkam. More je tu čisté, prístup doň je vhodný i pre menšie deti. Oblasť tzv. Palmovej riviéry právom patrí medzi najlepšie v Taliansku.


PESARO


First Minute -10% Dieťa do 6 r. zadarmo Priamo pri pláži Vzdialenosť od pláže 0m Vonkajší bazén Televízor v izbe Malé domáce zvieratá povolené WiFi

pri promenáde priamo na pieskovej pláži, 400 m od historického centra.

Cena od /


SAN BENEDETTO DEL TRONTO


Vzdialenosť od pláže 80m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Plážové služby v cene (slnečník + 2 ležadlá, alebo plážové kreslo a ležadlo) Animačné programy Malé domáce zvieratá povolené WiFi

v južnej časti prestížneho letoviska, v pokojnejšej ulici rezidenčnej časti, ktorá je dobre vybavená pre aktívnu dovolenku, v blízkosti krásnej palmovej promenády. Od historického centra je hotel vzdialený cca 4 km (autobusová doprava).

Cena od /
Vzdialenosť od pláže 100m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Parkovanie Malé domáce zvieratá povolené WiFi

v tichšej rezidenčnej časti pri krásnej palmovej promenáde, 2 km od historického centra mesta. V blízkosti rezidencie sa nachádzajú športové ihriská, reštaurácia, obchody.

Cena od /
Vzdialenosť od pláže 100m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Parkovanie Malé domáce zvieratá povolené WiFi

v tichšej rezidenčnej časti pri krásnej palmovej promenáde, v blízkosti centra s reštauráciami, obchodmi a zábavnými podnikmi.

Cena od /