Nachádzate sa: CHORVÁTSKO » SEVERNÁ DALMÁCIA

Na tomto mieste môžete špecifikovať Vaše požiadavky na dovolenku. Kritéria môžete neskôr upravovať. Pomoc s vyhľadávaním!

Pobytové
zájazdy
Poznávacie
zájazdy
1-denné
zájazdy
Kolektívy
Pobytové zájazdy
Malta - Jazykové
kurzy angličtiny
Krajina:
Oblasť:
Miesto:
Doprava:
Ubytovanie:
 
Typ ubytovania:
 
Stravovanie:
Kategória ubytovania:
Cena do:
Termín od: Kalendar
Termín do: Kalendar
Krajina:
Program:
Doprava:
Krajina:
Program:
Doprava:

SEVERNÁ DALMÁCIA

  

SEVERNÁ DALMÁCIA – tiahne sa od Starigradu po Split cez najznámejšie strediská ako sú Zadar, Biograd na Moru, Vodice, Šibenik, Primošten, Trogir a ostrovy Pag, Dugi Otok, Murter a národné parky Kornatské súostrovie, Paklenica, vodopády rieky Krka a Vransko Jazero.


ostrov PAG

– strana ostrova orientovaná smerom k pevnine je takmer bez vegetácie. Na juhozápade nájdete olivové háje a zeleninové polia. Najznámejšie letoviská sú hlavné mesto Pag so zvláštnou atmosférou, zvykmi. Rušný nočný život je v mestečku Novalja na juhozápade ostrova so známou plážou Zrče, ktorá sa pokladá za chorvátsku „Ibizu“.


First Minute -10% Vzdialenosť od pláže 150m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Parkovanie WiFi

ideálna pre rodiny s deťmi, asi 1,5 km od historického centra mesta.

Cena od 225 € / A 2
First Minute -10% Vzdialenosť od pláže 80m Televízor v izbe Parkovanie Malé domáce zvieratá povolené WiFi

v tichšej časti mesta asi 1km od centra, 200 m od reštaurácie, 20 m od obchodu.

Cena od 430 € / A 6
First Minute -10% Vzdialenosť od pláže 120m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Parkovanie Malé domáce zvieratá povolené WiFi

v tichšej časti mesta asi 1,2 km od centra, 50 m od obchodu.

Cena od 225 € / A 2
First Minute -10% Vzdialenosť od pláže 350m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Parkovanie Malé domáce zvieratá povolené WiFi

v tichšej časti mesta asi 1,4 km od centra, 250 m od reštaurácie.

Cena od 270 € / A 3


Sv. FILIP i JAKOV

- malé príjemné letovisko, asi 25 km južne od Zadaru oproti ostrovom Pašman a Kornati.


First Minute -10% Dieťa do 12 r. zadarmo Vzdialenosť od pláže 100m Televízor v izbe Chladnička alebo minibar v izbe Animačné programy WiFi

 v turistickom komplexe spolu s apartmánmi Croatia, v pokojnom prostredí, asi 300 m od centra malebného dalmatínskeho mestečka.

Cena od 225 € / Dosp. osoba – zákl. lôžko (2+1, P)
First Minute -10% Polpenzia za príplatok Vzdialenosť od pláže 50m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Parkovanie Animačné programy Malé domáce zvieratá povolené WiFi

areál sa nachádza v pokojnom mieste obkolesený upravenou mediteránskou zeleňou, asi 300 m od centra mesta, dostupného krátkou prechádzkou po prímorskej promenáde s obchodíkmi a reštauráciami.

Cena od 245 € / C 4
Výborná cena Vhodné aj pre skupiny Vzdialenosť od pláže 300m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Parkovanie WiFi

asi 300 m od centra letoviska, cca 3 km od mesta Biograd na Moru.

Cena od 235 € / Osoba v S 2
Výborná cena Vhodné aj pre skupiny Vzdialenosť od pláže 150m Parkovanie WiFi

asi 150 m od centra letoviska, cca 3 km od mesta Biograd na Moru.

Cena od 235 € / Osoba v S 2


BIOGRAD NA MORU

 - s jemným zlatožltým pieskom a pozvoľným vstupom do mora, ideálne aj pre rodiny s malými deťmi. Vzdialenosť 50 m od hotela Plaža, 100 m od hotela Veli Mel, 200 m od hotelov Family Lopar, Sahara, Rab. V okolí sa nachádza niekoľko ďalších piesočnatých pláží (z toho 3 sú nudistické).


First Minute -10% Dieťa do 12 r. zadarmo Blízko pri pláži Wellness centrum Vzdialenosť od pláže 60m Vonkajší bazén Vnútorný bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Chladnička alebo minibar v izbe Animačné programy Malé domáce zvieratá povolené Aquapark v blízkosti zariadenia WiFi

 blízko pri mori, cca 50 m od centra mesta.

Cena od 375 € / Dosp. osoba – zákl. lôžko (Com 2+0)
Výborná cena Vhodné aj pre skupiny Vzdialenosť od pláže 400m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Parkovanie Malé domáce zvieratá povolené WiFi

v letovisku Biograd na Moru, pri vstupe do mesta, asi 400 m od centra.

Cena od 170 € / 2-lôžková izba
Výborná cena Vhodné aj pre skupiny Vzdialenosť od pláže 250m Parkovanie Malé domáce zvieratá povolené WiFi

asi 300 m od centra.

Cena od 170 € / 2-lôžková izba


VODICE

– mesto leží v krásnom zálive západne od Šibeniku, vyhlásené za najkrajšie a najupravenejšie prímorské stredisko. V starom meste lákajú návštevníkov typické taverny, charakteristický prístav a 3 km dlhá promenáda, ktorá ožíva najmä večer. Mesto je tiež známe najväčšou diskotékou v celej Dalmácii a letným kultúrno-zábavným programom.


Vzdialenosť od pláže 200m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Parkovanie WiFi

vo vyhľadávanej lokalite Vodíc – časť Blata (neďaleko hotelového komplexu Punta), asi 800 m od centra.

Cena od 510 € / S 2 štúdio
Vzdialenosť od pláže 200m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Parkovanie WiFi

 300 m južne od centra Vodíc s reštauráciami, obchodíkmi, barmi, za hotelovým komplexom Imperial.

Cena od 560 € / A 2 (+1)
Polpenzia za príplatok Vzdialenosť od pláže 300m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Parkovanie WiFi

900 m južne od centra Vodíc s reštauráciami, obchodíkmi, barmi, za hotelovým komplexom Imperial. Do centra je možné sa dostať pešo príjemnou prechádzkou pozdĺž pobrežia alebo turistickým vláčikom. Dom sa nachádza v kľudnej vilovej časti mesta, v bezprostrednej blízkosti hotela Angeli (50 m), kde na požiadanie zabezpečíme polpenziu – za príplatok. Klienti s objednanou polpenziou majú možnosť využívať bazén pre hoteli Angeli – za poplatok.

Cena od 205 € / S 2 štúdio
Vzdialenosť od pláže 70m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Parkovanie WiFi

južne od Vodíc (500 m), v časti Srima. V blízkosti je obchod a reštaurácia.

Cena od 665 € / A 2+2


TROGIR

– viac ako 2000 rokov staré mesto, ktorého historické jadro (zapísané do zoznamu UNESCO) je rozložené na ostrovčeku medzi ostrovom Čiovo a pevninou spojené kamenným mostom.


Vzdialenosť od pláže 180m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Parkovanie WiFi

v tichšom prostredí, asi 1,5 km od starobylého centra mesta Trogir v časti Gornji Okrug (prekrásne čisté pláže a teplá morská voda), v blízkosti obchodov, trhoviska a reštaurácií. Letisko Split je vzdialené len 7 km.

Cena od 430 € / A 2+1
Vzdialenosť od pláže 80m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Parkovanie WiFi

v tichšom prostredí, asi 1,5 km od starobylého centra mesta Trogir v časti Gornji Okrug (prekrásne čisté pláže a teplá morská voda), v blízkosti obchodov, trhoviska a reštaurácií. Letisko Split je vzdialené len 7 km.

Cena od 610 € / A 4
Vzdialenosť od pláže 60m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Parkovanie WiFi

v tichšom prostredí, asi 1,5 km od starobylého centra mesta Trogir v časti Gornji Okrug (prekrásne čisté pláže a teplá morská voda), v blízkosti obchodov, trhoviska a reštaurácií. Letisko Split je vzdialené len 7 km.

Cena od 610 € / A 2+1


SABUNIKE

– atraktívna turistická lokalita je súčasťou obce Privlaka. Sabunike je ekologicky chránené malé letovisko bez hluku dopravy  a je výborným miestom na odpočinok. Vďaka piesočnatej 2 km dlhej pláži a početným plytkým zátokám, je ideálnym miestom pre dovolenku rodín aj s malými deťmi.


Výborná cena Výborná poloha Polpenzia Piesočnatá pláž Vzdialenosť od pláže 150m Vonkajší bazén Televízor v izbe

vzdialený 2 km od mesta Nin (asi 17 km severne od Zadaru), 150 m od pieskovej pláže.

Cena od /


ZADAR

– je považovaný za hlavné mesto severnej časti Dalmácie. Patrí k najpríťažlivejším miestam v Dalmácii a je piatym najväčším mestom v Chorvátsku. Tvoria ho aj početné morské zálivy s píniovými hájmi a plážami s čistým morom. Rekreačné štvrte Bôrik a Diklo majú dobré podmienky pre športovanie, predovšetkým pre vodné športy. Historické centrum Zadaru si udržuje vzhľad a atmosféru starovekého stredomorského mesta, ktoré sa môže pochváliť aj unikátnym morským organom.
PRIVLAKA

– idylické rybárske mestečko na Zadarskej riviére, leží na rovnomennom polostrove asi 5 km južne od ostrova Vir. Vzduch nasýtený vôňami éterického rastlinstva a liečivé čierne bahno sú liekom na zdravotné ťažkosti ako sú astma, reuma.