Nachádzate sa: TALIANSKO » Región TOSKÁNSKO

Na tomto mieste môžete špecifikovať Vaše požiadavky na dovolenku. Kritéria môžete neskôr upravovať. Pomoc s vyhľadávaním!

Pobytové
zájazdy
Poznávacie
zájazdy
1-denné
zájazdy
Kolektívy
Pobytové zájazdy
Malta - Jazykové
kurzy angličtiny
Krajina:
Oblasť:
Miesto:
Doprava:
Ubytovanie:
 
Typ ubytovania:
 
Stravovanie:
Kategória ubytovania:
Cena do:
Termín od: Kalendar
Termín do: Kalendar
Krajina:
Program:
Doprava:
Krajina:
Program:
Doprava:

Región TOSKÁNSKO

 

– región s najväčším počtom kultúrnych pamiatok na svete, mimoriadne bohatý na prírodné krásy a rôznorodé pláže. Tento kraj preslávilo renesančné výtvarné umenie (Michelangelo, Botticelli, Leonardo da Vinci), toskánski básnici, ako aj vychýrená kuchyňa a svetoznáme vína (Chianti, Montalcino, Montepulciano). K najvýznamnejším mestám tohto kraja patria Florencia, Siena, Pisa, Lucca a ostrov Elba.

 


MARINA DI MASSA

– leží v severnej časti toskánskeho pobrežia, iba 4 km od exkluzívneho letovisko Forte dei Marmi, v krásnej prírode lemovanej horami. Mladými ľuďmi i rodinami s deťmi je vyhľadávané pre jeho mierne podnebie a piesočnaté pláže s pozvoľným vstupom do mora.


Vhodné pre golfistov Vzdialenosť od pláže 180m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Parkovanie Malé domáce zvieratá povolené WiFi

v kľudnom prostredí, v udržiavanej záhrade obklopenej zeleňou, asi 6 km od 18 jamkového golfového ihriska, 3 km od centra letoviska Marina di Massa a 4 km od známeho letoviska Forte dei Marmi, 2 km od nákupného centra Cinquale.

Cena od 900 € / Bilo B 4, Terasa


MARINA DI PIETRASANTA

– letovisko sa nachádza medzi mestami Forte dei Marmi a Viareggio a približne 40 km severne od Pisy. Jeho široké piesočné pláže sa tiahnu v dĺžke takmer 5 km, majú pozvoľný vstup do mora a dostatok priestoru aj v hlavnej sezóne.
TIRRENIA


Pre náročnejčích Vhodné pre golfistov Vzdialenosť od pláže 10m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Plážové služby v cene (slnečník + 2 ležadlá, alebo plážové kreslo a ležadlo) Parkovanie Animačné programy Malé domáce zvieratá povolené WiFi

nachádza sa priamo pri pláži a cca 500 m od centra mesta Tirrenia, približne 10 km od mesta Pisa a 80 km od Florencie.

Cena od 455 € /


MARINA DI BIBBONA

– menšie kľudnejšie letovisko leží v krásnom a čistom prírodnom prostredí, v miestach s hustými borovicovými lesmi. Pekná piesočná pláž má pozvoľný vstup do mora, čo ocenia hlavne rodiny s najmenšími deťmi.


First Minute -5% Vzdialenosť od pláže 100m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Chladnička alebo minibar v izbe Malé domáce zvieratá povolené WiFi

blízko pri mori, obklopený stredomorskou prírodou, iba pár minút od centra mesta. Je ideálnym východiskovým bodom na návštevu typických miest Etruského pobrežia – Bolgheri, Castagneto Carducci, Populonia a mnoho ďalších.

Cena od /


ALBINIA

– juhotoskánske mesto je plné života aj v noci s ideálnou atmosférou pre páry, ale aj pre skupiny priateľov a rodiny. Nájdete tu krásne pláže s jemným pieskom obmývané krištáľovo čistým morom (pláže Giannella, Feniglia).


First Minute -20% Polpenzia za príplatok Vzdialenosť od pláže 20m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Parkovanie Animačné programy WiFi

priamo pri mori v udržiavanej záhrade, ktorá je obklopená píniovým hájom, oproti známym toskánskym ostrovom Giglio, Giannutri, Montecristo. Je ideálnym východiskovým bodom na návštevu typických miest Etruského pobrežia. Od mestečka Albinia, kde sa nachádzajú obchody a reštaurácie je villaggio vzdialené asi 4 km a je prepojené cyklotrasou.

Cena od 635 € / Bilo B 4


FLORENCIA

– je kolískou renesancie a talianskych klasikov. Je známa svojím bohatstvom umenia a architektúry. Dnes možno vo Florencii navštíviť a obdivovať majstrovské kúsky umelcov ako Botticelli, Michelangelo a Leonardo da Vinci v preslávených múzeách, v nádherných kostoloch, alebo dokonca pri prechádzkach mestom. Dnešná Florencia láka turistov z celého sveta, ktorí tu okrem histórie majú možnosť ochutnať vynikajúcu taliansku kuchyňu a najlepšie talianske vína. Od roku 1982 je historické centrum Florencie zapísané do Zoznamu kultúrneho dedičstva UNESCO.
PISA

– svetoznáme mesto vďaka Námestiu zázrakov so šikmou vežou, ktorej odklon vrchnej časti od päty je viac ako 4 m.
CALAMBRONE

– letovisko sa nachádza v malebnej časti Toskánska, 20 km od Pisy, 10 km severne od Livorna, v srdci „Etruského pobrežia“.
MARINA DI CECINA

– moderné letovisko v južnejšej časti Toskánska, leží v krásnom a čistom prírodnom prostredí, v miestach s hustými píniovými hájmi. Pekné dobre vybavené piesočné pláže majú pozvoľný vstup do mora, čo ocenia hlavne rodiny s malými deťmi. Má výbornú polohu pre organizovanie výletov do okolitých miest ako napr. Volterra, San Gimignano, Siena, Florencia a na ostrov Elba.
FOLLONICA

– živé prímorské mestečko leží uprostred zálivu, kde z jednej strany je prístav Piombino, z ktorého odchá-dzajú trajekty na ostrov Elba, z druhej strany je luxusné letovisko Punta Ala s nádhernými plážami. Je dob-rým východiskovým bodom k spoznávaniu toskánskych miest – Siena, Volterra a ostrova Elba.