Nachádzate sa: TALIANSKO » Región TOSKÁNSKO

Na tomto mieste môžete špecifikovať Vaše požiadavky na dovolenku. Kritéria môžete neskôr upravovať. Pomoc s vyhľadávaním!

Pobytové
zájazdy
Poznávacie
zájazdy
1-denné
zájazdy
Kolektívy
Pobytové zájazdy
Malta - Jazykové
kurzy angličtiny
Krajina:
Oblasť:
Miesto:
Doprava:
Ubytovanie:
 
Typ ubytovania:
 
Stravovanie:
Kategória ubytovania:
Cena do:
Termín od: Kalendar
Termín do: Kalendar
Krajina:
Program:
Doprava:
Krajina:
Program:
Doprava:

Región TOSKÁNSKO

 

– región s najväčším počtom kultúrnych pamiatok na svete, mimoriadne bohatý na prírodné krásy a rôznorodé pláže. Tento kraj preslávilo renesančné výtvarné umenie (Michelangelo, Botticelli, Leonardo da Vinci), toskánski básnici, ako aj vychýrená kuchyňa a svetoznáme vína (Chianti, Montalcino, Montepulciano). K najvýznamnejším mestám tohto kraja patria Florencia, Siena, Pisa, Lucca a ostrov Elba.

 


MARINA DI MASSA

– leží v severnej časti toskánskeho pobrežia, iba 4 km od exkluzívneho letovisko Forte dei Marmi, v krásnej prírode lemovanej horami. Mladými ľuďmi i rodinami s deťmi je vyhľadávané pre jeho mierne podnebie a piesočnaté pláže s pozvoľným vstupom do mora.


First Minute -15% Vhodné pre golfistov Vzdialenosť od pláže 180m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Parkovanie Malé domáce zvieratá povolené WiFi

v kľudnom prostredí, v udržiavanej záhrade obklopenej zeleňou, asi 6 km od 18 jamkového golfového ihriska, 3 km od centra letoviska Marina di Massa a 4 km od známeho letoviska Forte dei Marmi, 2 km od nákupného centra Cinquale.

Cena od 605 € /


MARINA DI PIETRASANTA

– letovisko sa nachádza medzi mestami Forte dei Marmi a Viareggio a približne 40 km severne od Pisy. Jeho široké piesočné pláže sa tiahnu v dĺžke takmer 5 km, majú pozvoľný vstup do mora a dostatok priestoru aj v hlavnej sezóne.
TIRRENIA


Vhodné pre golfistov Pre náročnejčích Vzdialenosť od pláže 10m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Plážové služby v cene (slnečník + 2 ležadlá, alebo plážové kreslo a ležadlo) Parkovanie Animačné programy Malé domáce zvieratá povolené WiFi

nachádza sa priamo pri pláži a cca 500 m od centra mesta Tirrenia, približne 10 km od mesta Pisa a 80 km od Florencie.

Cena od 420 € /


MARINA DI BIBBONA

– menšie kľudnejšie letovisko leží v krásnom a čistom prírodnom prostredí, v miestach s hustými borovicovými lesmi. Pekná piesočná pláž má pozvoľný vstup do mora, čo ocenia hlavne rodiny s najmenšími deťmi.


First Minute -10% Vzdialenosť od pláže 100m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Chladnička alebo minibar v izbe Malé domáce zvieratá povolené WiFi

blízko pri mori, obklopený borovicovým lesíkom, iba pár minút od centra mesta.

Cena od /


ALBINIA

– juhotoskánske mesto je plné života aj v noci s ideálnou atmosférou pre páry, ale aj pre skupiny priateľov a rodiny. Nájdete tu krásne pláže s jemným pieskom obmývané krištáľovo čistým morom (pláže Giannella, Feniglia).


Vzdialenosť od pláže 20m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Parkovanie Animačné programy WiFi

priamo pri mori v udržiavanej záhrade, ktorá je obklopená píniovým hájom, oproti známym toskánskym ostrovom Giglio, Giannutri, Montecristo. Od mestečka Albinia, kde sa nachádzajú obchody a reštaurácie je villaggio vzdialené asi 4 km a je prepojené cyklatrasou.

Cena od 435 € /


FLORENCIA

– je kolískou renesancie a talianskych klasikov. Je známa svojím bohatstvom umenia a architektúry. Dnes možno vo Florencii navštíviť a obdivovať majstrovské kúsky umelcov ako Botticelli, Michelangelo a Leonardo da Vinci v preslávených múzeách, v nádherných kostoloch, alebo dokonca pri prechádzkach mestom. Dnešná Florencia láka turistov z celého sveta, ktorí tu okrem histórie majú možnosť ochutnať vynikajúcu taliansku kuchyňu a najlepšie talianske vína. Od roku 1982 je historické centrum Florencie zapísané do Zoznamu kultúrneho dedičstva UNESCO.
PISA

– svetoznáme mesto vďaka Námestiu zázrakov so šikmou vežou, ktorej odklon vrchnej časti od päty je viac ako 4 m.
CALAMBRONE

– letovisko sa nachádza v malebnej časti Toskánska, 20 km od Pisy, 10 km severne od Livorna, v srdci „Etruského pobrežia“.
MARINA DI CECINA

– moderné letovisko v južnejšej časti Toskánska, leží v krásnom a čistom prírodnom prostredí, v miestach s hustými píniovými hájmi. Pekné dobre vybavené piesočné pláže majú pozvoľný vstup do mora, čo ocenia hlavne rodiny s malými deťmi. Má výbornú polohu pre organizovanie výletov do okolitých miest ako napr. Volterra, San Gimignano, Siena, Florencia a na ostrov Elba.
FOLLONICA

– živé prímorské mestečko leží uprostred zálivu, kde z jednej strany je prístav Piombino, z ktorého odchá-dzajú trajekty na ostrov Elba, z druhej strany je luxusné letovisko Punta Ala s nádhernými plážami. Je dob-rým východiskovým bodom k spoznávaniu toskánskych miest – Siena, Volterra a ostrova Elba.