Nachádzate sa: CHORVÁTSKO » STREDNÁ DALMÁCIA

Na tomto mieste môžete špecifikovať Vaše požiadavky na dovolenku. Kritéria môžete neskôr upravovať. Pomoc s vyhľadávaním!

Pobytové
zájazdy
Poznávacie
zájazdy
1-denné
zájazdy
Kolektívy
Pobytové zájazdy
Malta - Jazykové
kurzy angličtiny
Krajina:
Oblasť:
Miesto:
Doprava:
Ubytovanie:
 
Typ ubytovania:
 
Stravovanie:
Kategória ubytovania:
Cena do:
Termín od: Kalendar
Termín do: Kalendar
Krajina:
Program:
Doprava:
Krajina:
Program:
Doprava:

STREDNÁ DALMÁCIA

    
STREDNÁ a JUŽNÁ DALMÁCIA – tiahne sa sa od Splitu cez Omiš, až po Dubrovnik pričlenujú sa k nej aj velké ostrovy Brač, Hvar a Korčula. Najvyhľadávanejšou oblastou strednej Dalmácie je MAKARSKÁ RIVIÉRA pod majestátnym pohorím Biokovo s vynikajúcimi turistickými strediskami – Brela, Baška Voda, Makarska, Tučepi, Klek. Priezračné more sa obzvlášt hodí na potápanie, windsurfing, paraglyding, jachting a dalšie atraktívne prímorské športy.


OMIŠ

– starobylé mesto s množstvom historických pamiatok, rozprestiera sa pri ústí rieky Cetiny, preslávenej krásnymi divokými kaňonmi. Z priľahlých letovísk premáva do centra malý vláčik alebo pravidelná linka. V casti Duče sú dlhé, široké piesočnaté pláže s miernym vstupom do mora vhodné aj malé deti. V letovisku Nemira nájdete štrkové pláže. Možnosti vodných športov, zábavy v centre mesta, odporúcame rafting na rieke Cetina.

First Minute -5% Piesočnatá pláž Vzdialenosť od pláže 70m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Parkovanie Malé domáce zvieratá povolené WiFi

v časti Duče na tichom mieste blízko pri pláži, vzdialená od obchodu 80 m, reštaurácie 100 m, od centra mesta asi 2,5 km.

Cena od 875 € / A 6
First Minute -5% Piesočnatá pláž Vzdialenosť od pláže 160m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Parkovanie Malé domáce zvieratá povolené

v časti Duče nad magistrálou, v kľudnom prostredí, vzdialená od obchodu a reštaurácie 120 m, od centra mesta asi 1,5 km.

Cena od 415 € / S 2
First Minute -5% Piesočnatá pláž Vzdialenosť od pláže 140m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Parkovanie WiFi

v časti Duče nad magistrálou, v kľudnom prostredí, vzdialená od obchodu a reštaurácie 120 m, od centra mesta asi 1,5 km.

Cena od 490 € / S 3, A 3
First Minute -5% Piesočnatá pláž Vzdialenosť od pláže 120m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Parkovanie WiFi

situovaná v peknom prostredí letoviska Duče (nad magistrálou) s panoramatickým výhľadom na more, od centra mesta asi 2,5 km. V blízkosti sú reštaurácie a obchody.

Cena od 415 € / A 2 (+1)
First Minute -5% Piesočnatá pláž Vzdialenosť od pláže 80m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Parkovanie WiFi

situovaná v peknom svahovitom prostredí letoviska Duče (nad magistrálou) s panoramatickým výhľadom na more a priľahlé ostrovy, vzdialený od centra mesta asi 4 km.

Cena od 650 € / A 2+2
First Minute -5% Dieťa do 4 r. zadarmo Piesočnatá pláž Vzdialenosť od pláže 250m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Parkovanie Malé domáce zvieratá povolené

blízko centra Omišu nad autokempom Galeb, vzdialená asi 180 od najbližšieho obchodu a 250 m od reštaurácie.

Cena od 415 € / A 2


MAKARSKA

– najväcšie turistické mesto na Makarskej riviére, asi 55 kilometrov juhovýchodne od Splitu. Pozdĺž príjemných pláží z drobných kamienkov sa tiahnu husté borovicové lesy a olivové háje. Toto letovisko s množstvom kaviarničiek a taverien je turistami veľmi vyhladávané a každý si tu nájde podľa priania kľud i zábavu.

First Minute -10% Dieťa do 6 r. zadarmo Výborná poloha Vzdialenosť od pláže 50m Vnútorný bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe WiFi

na západnom okraji letoviska, v tesnej blízkosti pláže, v tichom prostredí píniového lesíka, 700 m od centra mesta.

Cena od 350 € / Dosp. osoba – zákl. lôžko
First Minute -5% Ľubovoľný nástupný deň a počet nocí Polpenzia za príplatok Výborná poloha Vzdialenosť od pláže 100m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Parkovanie WiFi

výborná pozícia v tichšej uličke na začiatku Makarskej za hotelom Biokovka, asi 500 m od centra. V blízkosti sú obchody a reštaurácie.

Cena od 400 € / Izba s klímou / 2 osoby
First Minute -5% Ľubovoľný nástupný deň a počet nocí Polpenzia za príplatok Výborná poloha Vzdialenosť od pláže 150m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Parkovanie WiFi

výborná pozícia v tichšej uličke na začiatku Makarskej nad hotelom Biokovka, asi 500 m od centra. V blízkosti sú obchody, reštaurácie, bary.

Cena od 560 € / A 3


TUČEPI

– len 3 km južne od Makarskej, so 4 km dlhou plážou lemovanou borovicami, patrí k najoblúbenejším letoviskám našich turistov.

First Minute -5% Polpenzia za príplatok Priamo pri pláži Veľmi obľúbené Vzdialenosť od pláže 20m Klimatizácia v izbe Parkovanie Chladnička alebo minibar v izbe WiFi

v západnej časti mesta (vedľa hotela Alga) asi 350 m od centra, pri plážovej promenáde lemovanou kaviarňami, barmi, reštauráciami a obchodíkmi.

Cena od 330 € / S 2 štúdio
First Minute -5% Polpenzia za príplatok Priamo pri pláži Veľmi obľúbené Vzdialenosť od pláže 80m Klimatizácia v izbe Parkovanie Chladnička alebo minibar v izbe WiFi

v západnej časti mesta (vedľa hotela Alga) asi 350 m od centra, pri plážovej promenáde lemovanou kaviarňami, barmi, reštauráciami a obchodíkmi.

Cena od 205 € / S 1 štúdio
First Minute -5% Polpenzia za príplatok Veľmi obľúbené Výborná cena Vzdialenosť od pláže 200m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Parkovanie Chladnička alebo minibar v izbe
v tichej uličke bez automobilovej premávky. Nachádza sa asi 100 m od pobrežnej promenády s obchodíkmi a kaviarničkami (200 m od penziónu je supermarket).
Cena od 380 € / S 2 štúdio / 2 osoby


BAŠKA VODA

– toto mesto má bohatú minulosť a tradíciu, dnes je veľmi dobre prispôsobené pre turistický ruch, odpočinok a rekreáciu, či už nádhernými piesočnatými alebo kamienkovými plážami, športovým zariadením, školami potápania. Samozrejme, nechýba zábavný program v centre mesta hlavne vo večerných a nočných hodinách.
Ostrov BRAČ

– zaujímavý ostrov, plný prírodných krás. Pobrežie je porastené krásnym borovicovým lesom. Najznámejšie letoviská sú Bol a Supetar. Možnosť výletov na okolité ostrovy i na známu pláž Zlatni Rat pri letovisku Bol.