Nachádzate sa: MAĎARSKO » BÜKFÜRDŐ

Na tomto mieste môžete špecifikovať Vaše požiadavky na dovolenku. Kritéria môžete neskôr upravovať. Pomoc s vyhľadávaním!

Pobytové
zájazdy
Poznávacie
zájazdy
1-denné
zájazdy
Kolektívy
Pobytové zájazdy
Malta - Jazykové
kurzy angličtiny
Krajina:
Oblasť:
Miesto:
Doprava:
Ubytovanie:
 
Typ ubytovania:
 
Stravovanie:
Kategória ubytovania:
Cena do:
Termín od: Kalendar
Termín do: Kalendar
Krajina:
Program:
Doprava:
Krajina:
Program:
Doprava:

BÜKFÜRDŐ

 

– jedny z najväčších a najkrajších kúpeľov Maďarska, ktoré sa nachádzajú pri malebnom meste Szombathely, v západnej časti Maďarska, stali sa svetovo slávnymi predovšetkým svojou liečivou vodou charakteristického zloženia. Obľúbené zážitkové a liečebné kúpele svojou rozlohou viac ako 5000 m2 patria medzi najväčšie kúpele v Maďarsku. Termálne kúpalisko s vnútornými a vonkajšími bazénmi s liečivou termálnou vodou a plné vodných atrakcií a tobogánov, saunovým svetom a masážami v spojení so zábavou ponúkajú pre všetky vekové kategórie zábavu a relax.


hotel APARTMÁNHOTEL ***

kúpele Bükfürdő, jedny z najväčších a najkrajších kúpeľov Maďarska, ktoré sa nachádzajú pri malebnom meste Szombathely, v západnej časti Maďarska, stali sa svetovo slávnymi predovšetkým svojou liečivou vodou charakteristického zloženia. Preventívny a liečebný účinok tunajšej liečivej vody sa úspešne využíva na zmiernenie reumatických problémov a chorôb pohybového ústrojenstva.

Cena od /