Nachádzate sa: MAĎARSKO » HAJDÚSZOBOSZLÓ

Na tomto mieste môžete špecifikovať Vaše požiadavky na dovolenku. Kritéria môžete neskôr upravovať. Pomoc s vyhľadávaním!

Pobytové
zájazdy
Poznávacie
zájazdy
1-denné
zájazdy
Kolektívy
Pobytové zájazdy
Malta - Jazykové
kurzy angličtiny
Krajina:
Oblasť:
Miesto:
Doprava:
Ubytovanie:
 
Typ ubytovania:
 
Stravovanie:
Kategória ubytovania:
Cena do:
Termín od: Kalendar
Termín do: Kalendar
Krajina:
Program:
Doprava:
Krajina:
Program:
Doprava:

HAJDÚSZOBOSZLÓ

najznámejšie kúpeľné mesto Veľkej dunajskej kotliny (cca 200 km východne od Budapešti). Jeho hlavnou atrakciou je najväčší kúpaliskový komplex v Maďarsku – Hungarospa (rozloha 30 ha), ktorý pozostáva z týchto častí: Liečebné kúpele, Pláž („stredomorská“ pláž s palmami, pirátskou loďou, majákom, bazénom s obrovskými vlnami), Aquapark (najväčší tobogánový raj v Maďarsku) a Aqua-Palace (uzatvorené rekreačné kúpele s bazénom v jaskyni, bazénom s kinom, Rímske kúpele). Kúpaliskový komplex ponúka svojim zotavujúcim sa a oddychujúcim hosťom, ako aj rodinám všetkých veľkostí, nezabudnuteľné dobrodružstvá počas celého roka.


hotel SPA RUDOLF ***

najznámejšie kúpeľné mesto Veľkej dunajskej kotliny (cca 200 km východne od Budapešti). Jeho hlavnou atrakciou je najväčší kúpaliskový komplex v Maďarsku – Hungarospa (rozloha 30 ha), ktorý pozostáva z týchto častí: Liečebné kúpele, Pláž („stredomorská“ pláž s palmami, pirátskou loďou, majákom, bazénom s obrovskými vlnami), Aquapark (najväčší tobogánový raj v Maďarsku) a Aqua-Palace (uzatvorené rekreačné kúpele s bazénom v jaskyni, bazénom s kinom, Rímske kúpele).

Cena od /