Nachádzate sa: » TALIANSKO » Ostrov SARDÍNIA » » rezidenčný komplex BAIA DELLE MIMOSE - apartmány ***

, rezidenčný komplex BAIA DELLE MIMOSE - apartmány ***

Možnosti ubytovania: 42, 22

Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Parkovanie Animačné programy Malé domáce zvieratá povolené
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

ostrov Sardínia · letovisko Badesi - rezidenčný komplex Baia delle Mimose ostrov Sardínia · letovisko Badesi - rezidenčný komplex Baia delle Mimose, vilky ostrov Sardínia · letovisko Badesi - rezidenčný komplex Baia delle Mimose, vilky ostrov Sardínia · letovisko Badesi - rezidenčný komplex Baia delle Mimose, vilka ostrov Sardínia · letovisko Badesi - rezidenčný komplex Baia delle Mimose, vilky ostrov Sardínia · letovisko Badesi - rezidenčný komplex Baia delle Mimose, vilka ostrov Sardínia · letovisko Badesi - rez. komplex Baia delle Mimose, vilka ostrov Sardínia · letovisko Badesi - rez. komplex Baia delle Mimose, apartmán vo vilke ostrov Sardínia · letovisko Badesi - rez. komplex Baia delle Mimose, apartmán vo vilke ostrov Sardínia · letovisko Badesi - rez. komplex Baia delle Mimose, apartmán vo vilke ostrov Sardínia · letovisko Badesi - bazény pri rezid. komplexe Baia delle Mimose ostrov Sardínia · letovisko Badesi - rez. komplex Baia delle Mimose, bazén v hotel. časti

Apartmány s hotelovými službami:

Špeciálna zľava 5 %: za skorý nákup do 25.4.

Vilky (bez stravy):

Špeciálna zľava 50 %: z lacnejšieho týždňa pri zakúpení 14 denného pobytu v období do 26.6. a po 28.8.

Poloha:

pokojné prázdninové stredisko pri pieskovej pláži v severnej časti Sardínie medzi turistickými mestečkami Badesi a Valledoria do ktorých je možné sa dostať kyvadlovou dopravou.

Popis a vybavenie:

komplex sa skladá z 1 a 2 podlažných radových a samostatných viliek, obklopených bohatou vegetáciou a z hotelovej časti s apartmánmi. K dispozícii je reštaurácia, pizzeria, bar, olympijský bazén so slnečníkmi a ležadlami, bazén s hydromasážou, obchody s typickými produktmi, 3 tenisové kurty, minifutbalové a basketbalové ihrisko, detský kútik, TV sála, stolný tenis, hotelová pláž a parkovisko.

Ubytovanie:

apartmány vo VILKÁCH * (bez stravy) – priestranné apt. so samostatným vchodom, s terasou alebo predzáhradkou, majú jednoduchšie vybavenie a sú určené pre menej náročných klientov;
apartmány v HOTELOVEJ *** časti (so stravou) – dobre vybavené apt. s klimatizáciou, TV-SAT (za príplatok), terasou alebo predzáhradkou. Všetky apt. majú vybavený kuchyn. kút, sprchu, WC. Typy apt.: Mono2 pre 2 osoby, obývacia izba s rozkladacím manželským lôžkom; Mono2/4 pre 2 – 4 osoby, obývacia izba s 2 rozkladacími manželskými lôžkami; Bilo2/4 pre 2 – 4 osoby, 2-lôžková spálňa, obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby; Trilo4/5, Trilo4/6 pre 4 – 6 osôb, dve 2-lôžkové spálne, v jednej z nich môže byť poschodová posteľ, obývacia izba s gaučom pre 1 – 2 osoby.

Stravovanie:

vo vilkách individuálne, v hotelovej časti apartmánov polpenzia / raňajky, večere – formou bufetových stolov, vrátane nápojov (víno a minerálna voda), za príplatok obedy.

Pláž:

50 – 200 m, voľne prístupná aj vyhradená pláž s bielym pieskom, so slnečníkmi a ležadlami (za poplatok).

KLUBOVÁ KARTA – povinná:

v od 12.6 do 11.9. za povinný poplatok 15 €/os./týždeň (úhrada na mieste), zadarmo deti do 6 rokov a osoby nad 60 rokov.

Klubová karta umožňuje voľný vstup do bazénov so slnečníkmi a ležadlami, do miniklubu pre deti, používanie športových zariadení a počas celého leta možnosť zúčastniť sa na vybraných výletoch, výučbe plavby na kanoe, windsurfingu, latinskoamerických tancoch, aerobiku, zábavných vystúpeniach a kabaretoch, využiť bezplatný odvoz do vybraných historických mestečiek.