Nachádzate sa: » TALIANSKO » Ostrov SARDÍNIA » » RESIDENCE CLUB & VILLAGGIO 4 MORI - apartmány ****

, RESIDENCE CLUB & VILLAGGIO 4 MORI - apartmány ****

Možnosti ubytovania: 52, 40, 22

Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Parkovanie Animačné programy Malé domáce zvieratá povolené
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

ostrov Sardínia · letovisko Muravera - komplex Residence Club & Villaggio 4 Mori ostrov Sardínia · letovisko Muravera - komplex Residence Club & Villaggio 4 Mori ostrov Sardínia · letovisko Muravera - komplex Residence Club & Villaggio 4 Mori ostrov Sardínia · letovisko Muravera - apartmán v komplexe Residence Club & Villaggio 4 Mori ostrov Sardínia · letovisko Muravera - bazén v komplexe Residence Club & Villaggio 4 Mori ostrov Sardínia · letovisko Muravera - bazén v komplexe Residence Club & Villaggio 4 Mori ostrov Sardínia · letovisko Muravera - bazén v komplexe Residence Club & Villaggio 4 Mori ostrov Sardínia · letovisko Muravera - bazén v komplexe Residence Club & Villaggio 4 Mori

Špeciálna zľava 20 %: z lacnejšieho týždňa pri zakúpení 14 denného pobytu v období do 25.6. a po 10.9.

Poloha:

umiestnený medzi zelenými kopcami a dlhými piesočnatými plážami v tichej zóne, v obklopení stredomorskej vegetácie, 5 km od mesta Muravera, kde sa nachádzajú obchody, reštaurácie, nočné kluby.

Popis a vybavenie:

exkluzívny komplex, k dispozícii je recepcia, reštaurácia, pizzeria, obchody, bar, diskotéka na pláži, animačné programy, herňa, ihrisko, požičovňa člnov, surfov, vodných bicyklov, bezplatné parkovisko.

Ubytovanie:

komplex s veľkým bazénom s hydromasážou je rozdelený do dvoch častí:
RESIDENCE CLUB pozostávajúci z komfortných apartmánov v tichej zelenej zóne; apt. sú vzdialené 200 m od vyhradenej pláže. Všetky apt. sú murované, pekne zariadené a vybavené s klimatizáciou, kuchynským kútom, sprchou, WC, TV-SAT, trezor, balkón/terasa, parkovacie miesto. Typy apt.: Mono4 pre 4 osoby, jedna miestnosť, manželským dvojlôžkom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby; Bilo4 pre 4 osoby, 2-lôžková spálňa, obývacia miestnosť s gaučom ako prístelkou (za príplatok, ak sa požaduje) a poschodovou posteľou;
VILLAGGIO s apartmánmi v 1 - 2 podlažných radových vilkách iba pár metrov od mora a mobilnými domčekmi. Všetky apt. KOMFORT (novšie) a ŠTANDARD (staršie) sú vybavené kuchynským kútom, sprchou, WC, TVSAT, klimatizáciou, balkónom/terasou. Typy apt.: Mono3 pre 3 osoby, jedna miestnosť s manželským dvojlôžkom a gaučom; Mono4 pre 4 osoby, jedna miestnosť s manželským dvojlôžkom a rozkladacím gaučom; Bilo4 pre 4 osoby, 2-lôžková spálňa, obývacia miestnosť s gaučom ako prístelkou (za príplatok, ak sa požaduje) a poschodovou posteľou; Mobilné domky s klimatizáciou, TV-SAT, sú typu Trilo4+3 pre 4 – 7 osôb, majú 2-lôžkovú spálňu s kúpeľňou, 3-lôžkovú spálňu (1samostatné lôžko + poschodová posteľ) s kúpeľňou a obývaciu miestnosť s rozkladacím gaučom, kuchynským kútom, krytú terasu so stolom a stoličkami.

Stravovanie:

individuálne, resp. za príplatok možno doobjednať polpenziu alebo plnú penziu.

Pláž:

piesočnatá, vzdialená 50 – 200 m so slnečníkmi a ležadlami za poplatok.