Nachádzate sa: » CHORVÁTSKO » KVARNERSKÁ RIVIÉRA » » hotel a depandansy LIBURNIJA **

, hotel a depandansy LIBURNIJA **

Možnosti ubytovania: 20, 11, 10, 30, 21

First Minute -10% Pre mladých Vzdialenosť od pláže 10m Televízor v izbe Chladnička alebo minibar v izbe Malé domáce zvieratá povolené
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Chorvátsko - Kvarner - ostrov Pag - Novalja - hotel a depandansy Liburnija **

Poloha:

v bezprostrednej blízkosti pláže, asi 300 m od centra mestečka Novalja (30 km od mesta Pag), známa je plážou Zrče, ktorá sa v lete stáva strediskom nočného života.

Popis a vybavenie:

útulný hotel obklopený krásnou záhradou, vhodný pre mladých a menej náročných klientov. Pozostáva z hlavnej budovy a dvoch depandansov. Na prízemí hlavnej budovy je vstupná hala s recepciou a trezorom, WiFi za poplatok, aperitív bar, reštaurácia, átrium a terasa s výhľadom na more, detský klub, biliard, stolný futbal. Hotel má vlastné parkovisko.

Ubytovanie:

zrekonštruované 2-lôžkové izby s možnosťou prístelky, chladnička, TV-SAT, telefón, sprcha, WC. V hlavnej budove sa nachádzajú izby s výhľadom do parku (P) alebo na more (M), všetky sú bez balkóna. V depandansoch sa nachádzajú izby orientované na morskú stranu s balkónom (MB), izby orientované do parku (P) sú bez balkóna.

Stravovanie:

polpenzia / raňajky, večere – formou bufetových stolov.

Šport a zábava:

vodné športy, plážový volejbal, požičovňa lodiek, skútrov, tenisové kurty, volejbalové a futbalové ihriská, kolky, stolný tenis, požičovňa bicyklov.

Pláž:

kamienková vzdialená 10 m, štrkovo-piesočnatá pláž Straško (900 m), kam pravidelne premáva vláčik (za poplatok), známa štrkovo-piesočnatá pláž Zrče (2 km), ktorá sa v lete stáva strediskom nočného života.