Nachádzate sa: » CHORVÁTSKO » KVARNERSKÁ RIVIÉRA » NOVI VINODOLSKI » vila BUTKOVIČ - apartmány ***

NOVI VINODOLSKI, vila BUTKOVIČ - apartmány ***

Možnosti ubytovania: 21, 30, 31, 40, 42, 60

Vzdialenosť od pláže 250m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Parkovanie WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Novi Vinodolski - vila Butkovič Novi Vinodolski - staré mesto Novi Vinodolski - apartmán vo vile Butkovič Novi Vinodolski - apartmán vo vile Butkovič Novi Vinodolski - kúpeľňa vo vile Butkovič Novi Vinodolski - pláž Novi Vinodolski - prístav
Poloha a vybavenie:

v tichšej časti mesta asi 700 m od centra. Pri vile je záhrada s možnosťou prípravy jedál na grile, parkovanie pri dome. V celom dome je WiFi pripojenie (bezplatne).

Ubytovanie:

apartmány majú kompletne vybavený kuchynský a jedálenský kút v obývacej miestnosti, sprchu, WC, balkón alebo terasa, TV-SAT, v niektorých apartmánoch klimatizácia – za príplatok. Všetky apartmány majú klimatizáciu – za príplatok. Typy apt.: S2+1 typ štúdio pre 2 – 3 osoby (2. posch.), jedna miestnosť s 2 lôžkami a s prístelkou, balkón, klimatizácia; S3 typ štúdio pre 3 osoby (prízemie), jedna miestnosť s 3 lôžkami, terasa, klimatizácia; A3 pre 3 osoby, 3-lôžková spálňa, obývacia miestnosť s kuchynským kútom, klimatizácia, balkón; A3+1 pre 4 osoby (prízemie), 3-lôžková spálňa, obývacia miestnosť s gaučom, terasa; S4 typ štúdio / mezonet pre 3 – 4 osoby (3. posch.), jedna miestnosť s 2 lôžkami a 2 lôžka na poschodí (galérii), dva balkóny, klimatizácia; A4+2 pre 4 – 6 osôb (prízemie), dve 2-lôžkové spálne, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom, terasa.

Stravovanie:

individuálne.

Šport a zábava:

možnosť športového vyžitia a zábavy priamo v meste.

Pláž:

pieskovo-štrková pláž, vzdialená asi 250 m.