Nachádzate sa: » CHORVÁTSKO » STREDNÁ DALMÁCIA » MAKARSKA » vila PRODAN - apartmány a izby ***

MAKARSKA, vila PRODAN - apartmány a izby ***

Možnosti ubytovania: 41, 61, 20

First Minute -5% Ľubovoľný nástupný deň a počet nocí Polpenzia za príplatok Výborná poloha Vzdialenosť od pláže 100m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Parkovanie WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

výborná pozícia v tichšej uličke na začiatku Makarskej za hotelom Biokovka, asi 500 m od centra. V blízkosti sú obchody a reštaurácie.

Popis a vybavenie:

2-poschodová vila, bezplatné WiFi, vo dvore gril, parkovanie v blízkosti domu (za príplatok).

Ubytovanie:

apartmány pre 2 – 7 osôb, vybavených TV-SAT, práčkou, sprchou, WC, klimatizáciou (okrem apt. A4 na prízemí). Typy apt.: S2 typ štúdio pre 2 osoby, nové klimatizované štúdio s jednou miestnosťou s 2 lôžkami a s kuchynským kútom, kúpelňou a balkónom. Vedľa štúdia sa nachádza jedna 2-lôžková klimatizovaná izba s kúpelňou (bez kuchynského kúta) a s balkónom. K dispozícii je chladnička a rýchlovarná konvica; A4(+1) pre 4 – 5 osôb (prízemie, bez klímy), dve 2-lôžkové spálne, kuchynský a jedálenský kút, so záhradnou terasou; A4(+1) pre 4 – 5 osôb (2. poschodie) dve 2-lôžkové spálne, kuchyňa s obývacou časťou, balkón; A4(+1) pre 4 – 5 osôb (1. poschodie) dve 2-lôžkové spálne, 2x kúpeľňa s WC, kuchyňa s obývacou časťou, balkón; A6(+1) pre 6 – 7 osôb, priestranný novo zariadený apartmán, tri 2-lôžkové spálne, obývačka, kuchyňa s umývačkou riadu, 2x kúpeľňa s WC, veľká terasa; A4 Lux (podkrovie) pre 4 osoby, nadštandardne vybavený apartmán, dve 2-lôžkové spálne, obývacia miestnosť a s kuch. kútom, 2x kúpeľňa s WC, balkón; A6 Lux (podkrovie) pre 6 osôb, nadštandardne vybavený apartmán, tri 2-lôžkové spálne, obývačka s kuchynským kútom, s umývačkou riadu, 2x kúpeľňa s WC, veľká terasa s výhľadom na more. Do apartmánov možno pridať 1 prístelku za príplatok.

Stravovanie:

individuálne. Za príplatok je možné doobjednať stravovanie v blízkej reštaurácii v penzióne Ribar (cca 50 m) – iba večere alebo polpenziu; raňajky formou bufetového stolu, večere – polievka, výber z 3 hlavných jedál, šalát, dezert (bez nápojov).

Šport a zábava:

vodné športy na pláži, minigolf, stolný tenis, hudobno-zábavné večery na terase hotela, v blízkom hotelovom komplexe Rivijera – tenisové kurty (za poplatok), rušný spoločenský život a zábava v meste. Široká ponuka výletov – zabezpečovaná našim delegátom: Split, Dubrovnik, lodné výlety na ostrova Brač, Hvar s fish-picnikom, rafting na rieke Cetina.

Pláž:

vzdialená 100 m, prekrásna široká s drobnými kamienkami s postupným vstupom do mora a sčasti tienená píniami. Možnosť prenájmu slnečníkov a ležadiel.

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní ... 12