Nachádzate sa: » CHORVÁTSKO » STREDNÁ DALMÁCIA » MAKARSKA » vila PRODAN - apartmány a izby ***

MAKARSKA, vila PRODAN - apartmány a izby ***

Možnosti ubytovania: 41, 61, 20

Ľubovoľný nástupný deň a počet nocí Polpenzia za príplatok Výborná poloha Vzdialenosť od pláže 100m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Parkovanie WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

výborná pozícia v tichšej uličke na začiatku Makarskej za hotelom Biokovka, asi 500 m od centra. V blízkosti sú obchody a reštaurácie.

Popis a vybavenie:

2 poschodová vila, bezplatné WiFi, vo dvore gril, parkovanie v blízkosti domu (za príplatok).

Ubytovanie:

v apartmánoch pre 4 – 7 osôb, vybavených TV-SAT, práčkou, sprchou, WC, klimatizáciou (okrem apt. A4 na prízemí) a v izbách pre 2 osoby s kúpeľňou. Do apartmánov možno pridať 1 prístelku za príplatok. Typy apt.: A4(+1) pre 4 – 5 osôb (prízemie, bez klímy), dve 2-lôžkové spálne, kuchynský a jedálenský kút, so záhradnou terasou; A4(+1) pre 4 – 5 osôb (1., 2. poschodie) dve 2-lôžkové spálne, kuchyňa s obývacou časťou, balkón; A6(+1) pre 6 – 7 osôb, priestranný novo zariadený apartmán, tri 2-lôžkové spálne, obývačka, kuchyňa s umývačkou riadu, 2x kúpeľňa s WC, veľká terasa; A4(+1) Lux pre 4 – 5 osôb, nadštandardne vybavený apartmán, dve 2-lôžkové spálne, obývacia miestnosť s gaučom a skuch. kútom, balkón; A6(+1) Lux pre 6 – 7 osôb, nadštandardne vybavený apartmán, tri 2-lôžkové spálne, obývačka s kuchynským kútom, s umývačkou riadu, 2x kúpeľňa s WC, veľká terasa s výhľadom na more. Izby sú 2-lôžkové klimatizované, so sprchou, WC, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, TV-SAT, balkónom.

Stravovanie:

individuálne. Za príplatok je možné zabezpečiť stravovanie v blízkej reštaurácii na pláži. Polpenzia / raňajky – formou bohatých bufetových stolov, večere – výber z 2 – 3 menu, šalátový bufet, 1 nápoj k večeri (3 dcl piva, 2 dcl vína, 2 – 3 dcl nealko).

Šport a zábava:

vodné športy na pláži, minigolf, stolný tenis, hudobno-zábavné večery na terase hotela, v blízkom hotelovom komplexe Rivijera – tenisové kurty (za poplatok), rušný spoločenský život a zábava v meste.

Pláž:

vzdialená 100 m, prekrásna široká s drobnými kamienkami s postupným vstupom do mora a sčasti tienená píniami. Možnosť prenájmu slnečníkov a ležadiel.