Nachádzate sa: » CHORVÁTSKO » STREDNÁ DALMÁCIA » TUČEPI » vila BIOKOVO - apartmány a izby ***

TUČEPI, vila BIOKOVO - apartmány a izby ***

Možnosti ubytovania: 20, 30, 41, 31, 21

First Minute -5% Polpenzia za príplatok Priamo pri pláži Veľmi obľúbené Vzdialenosť od pláže 20m Klimatizácia v izbe Parkovanie Chladnička alebo minibar v izbe WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Tučepi - vila Biokovo Tučepi - vila Biokovo Tučepi - vila Biokovo Tučepi - vila Biokovo Tučepi - štúdio vo vile Biokovo Tučepi - štúdio vo vile Biokovo Tučepi - štúdio vo vile Biokovo Tučepi - štúdio vo vile Biokovo Tučepi - kúpelňa vo vile Biokovo Tučepi - vila Biokovo, výhľad na more Tučepi - pláž pri vile Biokovo (vzdialená asi 20 m) Tučepi - pláž pri vile Biokovo (vzdialená asi 20 m)
Poloha:

v západnej časti mesta (vedľa hotela Alga) asi 350 m od centra, pri plážovej promenáde lemovanou kaviarňami, barmi, reštauráciami a obchodíkmi.

Popis a vybavenie:

sčasti zrekonštruovaná vila s dvorom a so záhradou s možnosťou parkovania. Na prízemí sa nachádza spoločenská miestnosť, ktorá môže poslúžiť ako odkladacie miesto pre batožinu pri výmene turnusov.

Ubytovanie:

apartmány vybavené novším nábytkom, majú klimatizáciu, sprchu, WC, balkón, bezplatné WiFi. Typy apt.: S2 typ štúdio pre 2 osoby, jedna miestnosť s 2 lôžkami a s kuchynským kútom, balkón; S3 typ štúdio pre 3 osoby, jedna miestnosť s 3 lôžkami a s kuchynským kútom, balkón s bočným výhľadom na more; S2+2 pre 4 osoby, dve 2-lôžkové spálne (možno pridať 1 prístelku), súčasťou jednej z nich je kuchynský kút, TV-SAT. Do kúpeľne s WC ako aj na balkón je z každej izby samostatný vchod. Apartmán je s výhľadom na more. Izby (bez kuchynského kúta), vybavené klimatizáciou, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, sprchou, WC. Typy izieb: izba pre 2 osoby, bez možnosti prístelky, bez balkóna; izba pre 2 osoby, s 1 prístelkou a s balkónom; izba pre 3 osoby, s možnosťou 1 prístelky a s balkónom.

Stravovanie:

individuálne. Za príplatok možnosť doobjednať raňajky, večere alebo polpenziu / raňajky aj večere – formou bohatých bufetových stolov a vrátane nealko nápojov – v reštaurácii hotela Alga**** (vzdialený asi 60 m). Cenovo výhodnejšie stravovanie je možné doobjednať v blízkej reštaurácii Rona (10 m): polpenziu alebo len večere; raňajky formou bufetových stolov, 3-chodové večere (výber z 2-3 menu), vrátane 1 nápoja (2 dcl vína, 3 dcl piva alebo 2 dcl nealko).

Šport, zábava, výlety:

vodné športy, požičovne športových potrieb, parasailing. Bohatý večerný a nočný život. V blízkom hoteli Alga je živá hudba na terase, možnosť využívať tenisové kurty (za poplatok). Široká ponuka výletov – zabezpečovaná našim delegátom: Split, Dubrovnik, lodné výlety na ostrova Brač, Hvar s fish-picnikom, rafting na rieke Cetina.

Pláž:

vzdialená 20 m, veľmi pekná s drobným jemným štrkom, s postupným vstupom do mora. Možnosť prenájmu slnečníkov a ležadiel.