Nachádzate sa: » TALIANSKO » Región FRIULI » LIGNANO » rezidencia CRISTALLO - apartmány ***

LIGNANO, rezidencia CRISTALLO - apartmány ***

Možnosti ubytovania: 30, 40, 50, 60, 70

First Minute -15% Vzdialenosť od pláže 10m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Plážové služby v cene (slnečník + 2 ležadlá, alebo plážové kreslo a ležadlo) Parkovanie Malé domáce zvieratá povolené WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

priamo pri mori na pobrežnej promenáde v centre Sabbiadoro. Od rušného námestia Piazza City je vzdialená cca 500 m, od pešej zóny s množstvom obchodov cca 1,5 km.

Popis a vybavenie:

viacposchodová rezidencia, s výťahmi, recepciou, parkoviskom (počet miest limitovaný), veľká záhrada s bazénom pre dospelých aj pre deti. Na prízemí sa nachádza mini market a reštaurácia/pizzeria.

Ubytovanie:

apartmány sú vybavené klimatizáciou, TV-SAT, mikrovlnka, kávovar, sprcha, WC, veľký balkón so záhradným nábytkom. Takmer všetky apartmány majú výhľad na more a sú zrekonštruované. Možný prenájom WiFi routru, bicykla – za poplatok. Typy apt.: A3 Mono pre 3 osoby, obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a s 1 vysúvacím lôžkom; B4 Bilo pre 4 osoby, spálňa s 2 lôžkami, obývacia izba s kuch. kútom a gaučom pre 2 osoby; B5 Bilo pre 5 osôb, spálňa s 3 lôžkami, obývacia izba s kuch. kútom a gaučom pre 2 osoby. 

Stravovanie:

individuálne.

Šport a zábava:

kurzy plávania, plachtenia, windsurfingu a potápania, cyklistické chodníky, golf, minigolf, tenisové kurty, jazdiareň. Termálne kúpele, aquapark, lunapark, ZOO, detské ihrisko, diskotéka.

Pláž:

súkromná piesočnatá pláž vzdialená 10 m, s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis (slnečník a 2 ležadlá/apt.) zahrnutý v cene, od cca 15.5.-15.9.

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní... 22