Nachádzate sa: » TALIANSKO » Región FRIULI » LIGNANO » rezidencia CRISTALLO - apartmány ***

LIGNANO, rezidencia CRISTALLO - apartmány ***

First Minute -10% Vzdialenosť od pláže 10m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Plážové služby v cene (slnečník + 2 ležadlá, alebo plážové kreslo a ležadlo) Parkovanie

Možnosti ubytovania: 30, 40, 50, 60, 70

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

priamo pri mori na pobrežnej promenáde v centre Sabbiadoro.

Popis a vybavenie:

viacposchodová rezidencia, s výťahmi, recepciou, parkoviskom (počet miest limitovaný), veľká záhrada s bazénom pre dospelých aj pre deti. Na prízemí sa nachádza mini market a reštaurácia/pizzeria.

Ubytovanie:

apartmány sú vybavené TV-SAT, mikrovlnkou, sprchou, WC, veľkým balkónom so záhradným nábytkom. Typy apt.: A3 Mono pre 3 osoby, obývacia izba s 3 lôžkami, s kompletne vybaveným kuch. kútom; B4, B5 Bilo pre 4 – 5 osôb, spálňa s 2 – 3 lôžkami, obývacia izba s kuch. kútom a gaučom pre 2 osoby, klimatizácia možná za príplatok; C6/AC Trilo pre 6 osôb, 2-lôžk. spálňa, izba s poschod. posteľou, obývacia miestnosť s gaučom pre 2 osoby a s kuch. kútom, klimatizácia (AC) v cene; D7/AC Quadri pre 7 osôb, spálňa s 2 lôžkami, 2 izby s poschodovou posteľou (v jednej z nich je ešte ďalšie samostatné lôžko), obývacia miestnosť s gaučom pre 2 osoby a s kuch. kútom, klimatizácia (AC) v cene.

Stravovanie:

individuálne.

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » autobusová doprava, 10 dní... 21
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní... 22

Satelitná mapa: