Nachádzate sa: » CHORVÁTSKO » KVARNERSKÁ RIVIÉRA » CRIKVENICA » hotel VILA RUŽICA ***

CRIKVENICA, hotel VILA RUŽICA ***

Možnosti ubytovania: 20, 30, 40

First Minute 7=6 First Minute -10% 1-2 deti do 6 rokov zadarmo Dobrý pomer cena / kvalita Vzdialenosť od pláže 50m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe K večeri / obedu nápoj v cene Aquapark v blízkosti zariadenia WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

v blízkosti pláže, uprostred záhrad pri promenáde, asi 300 m od centra.

Popis a vybavenie:

kompletne zrekonštruovaný hotel pozostávajúci z hlavnej budovy Vila Ružica, depandansu Vila Coltelli a z troch nových pavilónov. K dispozícii je recepcia, reštaurácia, kaviareň, koktejl bar, spoločenská miestnosť, letná terasa s výhľadom na ostrov Krk, požičovňa bicyklov. V priestoroch recepcie a reštaurácie je bezplatné WiFi. Parkovanie za príplatok.

Ubytovanie:

moderne a luxusne zariadené 2-, 3-, 4-lôžkové izby standard (ST) alebo dvojpriestorové rodinné suity pre 2 – 4 osoby s možnosťou jednej prístelky. Izby ako aj suity môžu byť orientované na park alebo na more – za príplatok. Všetky izby a suity sú vybavené klimatizáciou, minibarom, WiFi, TV-SAT, trezorom, sprchou, WC, sušičom na vlasy, niektoré sú s balkónom – za príplatok.

Stravovanie:

polpenzia / raňajky, večere – formou bufetových stolov. V období do 22.6. a od 07.9. je v cene jeden nápoj k večeri (pivo, víno, džús, minerálka) a uvítací prípitok.

Šport a zábava:

vodné športy, minigolf, stolný tenis, plážový volejbal, požičovňa lodičiek, biliard, detské ihrisko, tobogán, bohatý nočný život v meste. V období do 31.5. a od 08.9. je požičanie bicykla na 3 hod./pobyt zadarmo.

Pláž:

dlhá kamienkovo-piesočnatá mestská pláž je vzdialená 50 m, s možnosťou prenájmu slnečníka a ležadiel. Pláž je spoplatnená cca 2 €/deň.

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní s polpenziou - Hlavná budova hotela... 12
typ dopravy » individuálna dopravu, 8 dní s polpenziou - Depandans a Pavilóny... 12