Nachádzate sa: » CHORVÁTSKO » KVARNERSKÁ RIVIÉRA » CRIKVENICA » hotelový komplex OMORIKA ****

CRIKVENICA, hotelový komplex OMORIKA ****

Možnosti ubytovania: 20, 22, 30

First Minute -15% Dieťa do 12 r. zadarmo Vzdialenosť od pláže 150m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Chladnička alebo minibar v izbe K večeri / obedu nápoj v cene WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

asi 2 km od centra známeho a rušného letoviska Crikvenica, s krásnym výhľadom na more a ostrov Krk.

Popis a vybavenie:

zrenovovaný hotel s centrálnou recepciou s trezorom (za poplatok), výťah, bezplatné WiFi, klimatizovaná reštaurácia, aperitív bar, TV-miestnosť, terasa s výhľadom na more, bezplatné parkovisko. Nový otvorený bazén so sladkou vodou a s terasou.

Ubytovanie:

komplex sa skladá z hlavnej budovy hotela**** a z vedľajších dvoch budov tzv. anex***. Hlavná budova hotela: klimatizované izby, sprcha, WC, sušič na vlasy, TV- SAT, WiFi, minibar, trezor. Typy izieb: izba standard (ST 2+0) – s francúzskym balkónom a bez možnosti prístelky; izba premium (PR 2+0) – orientovaná na morskú stranu s balkónom a bez možnosti prístelky; izba family superior 2+2 (FamSup) – s balkónom na morskú stranu pre 3 dospelé osoby, alebo 2 dosp. os. a 2 deti do 12 r. Budovy anex (bez výťahu) – klimatizované izby, sprcha, WC, TV- SAT, WiFi, trezor. Typy izieb: izba standard (ST 2+0) – bez balkóna a bez možnosti prístelky; izba family standard 2+2 (FamST) – s balkónom na morskú stranu pre 3 dospelé osoby, alebo 2 dosp. os. a 2 deti do 12 r.

Stravovanie:

polpenzia / raňajky, večere – formou bufetových stolov. V období do 23.6. a od 02.9. je v cene  jeden nápoj k večeri (pivo, víno, džús, minerálka) a uvítací prípitok.

Šport a zábava:

vodné športy, minigolf, stolný tenis, plážový volejbal, požičovňa lodičiek, biliard, detské ihrisko, tobogán, bohatý nočný život v meste. V období do 27.5. a od 09.9. je požičanie bicykla na 3 hod./pobyt zadarmo.

Pláž:

dlhá kamienkovo-piesočnatá mestská pláž je vzdialená 50 m, s možnosťou prenájmu slnečníka a ležadiel. Pláž je spoplatnená cca 2-3 €/deň.