Nachádzate sa: » TALIANSKO » Región FRIULI » LIGNANO » rezidencia MERIDIANA - apartmány ***

LIGNANO, rezidencia MERIDIANA - apartmány ***

Možnosti ubytovania: 30, 40, 60

First Minute -15% Vzdialenosť od pláže 50m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Plážové služby v cene (slnečník + 2 ležadlá, alebo plážové kreslo a ležadlo) Malé domáce zvieratá povolené WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

v tichej časti Riviera, 400 m od centra. Rušné centrum časti Pineta je vzdialené cca 2 km.

Popis a vybavenie:

moderný štvorposchodový apartmánový dom s výťahom, bazénom a upraveným píniovým parkom. Bezplatné WiFi pri bazéne. Parkovanie na verejnom parkovisku.

Ubytovanie:

apartmány sú vybavené klimatizáciou, kuch. kútom, mikrovlnka, kávovar, TV-SAT, sprcha, WC, trezor. Možný prenájom WiFi routru, bicykla – za poplatok. Typy apt.: A3 Mono pre 3 osoby, obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a s 1 vysúvacím lôžkom, terasa; B4 Bilo pre 4 osoby, spálňa s 2 lôžkami, obývacia izba s kuch. kútom a gaučom pre 2 osoby, práčka (žetón do práčky – za poplatok), terasa; B6 Bilo pre 4 – 6 osôb, umiestnený na troch podlažiach; prízemie – spálňa s 2 lôžkami, sprcha, WC, terasa, na medziposchodí je obývacia izba s kuch. kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, terasa s malou záhradkou, na vyvýšenom podlaží je spálňa (bez okna) s poschodovou posteľou; C6 Trilo pre 6 osôb, dve 2-lôžk. spálne, obývacia izba s gaučom pre 2 osoby, veľká terasa.

Stravovanie:

individuálne.

Šport a zábava:

kurzy plávania, plachtenia, windsurfingu a potápania, cyklistické chodníky, golf, minigolf, tenisové kurty, jazdiareň. Termálne kúpele, aquapark, lunapark, ZOO, detské ihrisko, diskotéka.

Pláž:

súkromná piesočnatá pláž vzdialená 50 m, s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis (slnečník a 2 ležadlá/apt.) zahrnutý v cene, od cca 15.5.-15.9.

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní... 22