Nachádzate sa: » TALIANSKO » Región FRIULI » LIGNANO » rezidencia MERIDIANA - apartmány **

LIGNANO, rezidencia MERIDIANA - apartmány **

First Minute -10% Vzdialenosť od pláže 50m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Plážové služby v cene (slnečník + 2 ležadlá, alebo plážové kreslo a ležadlo)

Možnosti ubytovania: 30, 40, 60

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

v tichej časti Riviera, od pláže je vzdialená iba 50 m. Odporúčame pre pokojnú rodinnú dovolenku.

Popis a vybavenie:

moderný štvorposchodový apartmán. dom s výťahom, bazénom a upraveným píniovým parkom, WiFi pripojenie v spoločných priestoroch – za poplatok. Parkovanie na verejnom parkovisku.

Ubytovanie:

:apartmány sú vybavené klimatizáciou (v cene), kuch. kútom (aj mikrovlnka), TV-SAT, sprcha, WC, trezor (okrem apt. B4). Typy apt.: A3 Mono pre 3 osoby, obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a s 1 vysúvacím lôžkom, terasa; B4 Bilo pre 4 osoby, spálňa s 2 lôžkami, obývacia izba s kuch. kútom a gaučom pre 2 osoby, terasa; B6 Bilo pre 4 – 6 osôb, umiestnený na troch podlažiach; prízemie – spálňa s 2 lôžkami, sprcha, WC, terasa, na medziposchodí je obývacia izba s kuch. kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, terasa s malou záhradkou, na vyvýšenom podlaží je spálňa (bez okna) s poschodovou posteľou; C6 Trilo pre 6 osôb, dve 2-lôžk. spálne, obývacia izba s gaučom pre 2 osoby, veľká terasa.

Stravovanie:

individuálne.

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » autobusová doprava, 10 dní... 21
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní... 22

Satelitná mapa: