Nachádzate sa: » TALIANSKO » Región FRIULI » LIGNANO » rezidencia PARK - apartmány ***

LIGNANO, rezidencia PARK - apartmány ***

Možnosti ubytovania: 40

First Minute -10% Vzdialenosť od pláže 300m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Plážové služby v cene (slnečník + 2 ležadlá, alebo plážové kreslo a ležadlo) Parkovanie
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

v nádhernej lokalite v centrálnej, ale tichšej časti Sabbiadoro, od pláže je vzdialená 300 m.

Popis a vybavenie:

komplex zložený z troch moderných budov s výťahmi, bazénmi so slnečnou terasou a parkoviskom, rozľahlá záhrada. Rodinami vyhľadávaná rezidencia – odporúčame včasnú rezerváciu.

Ubytovanie:

apartmány sú klimatizované (okrem B4/z a C6), majú kompletne vybavený kuch. kút, mikrovnku, kávovar, TV-SAT, sprchu, WC, terasu. Typy apt.: B4/t Bilo pre 4 osoby, spálňa s 2 lôžkami, obývacia izba s gaučom pre 2 osoby a s kuch. kútom, klimatizácia, terasa (t); B4/z Bilo pre 4 osoby, spálňa s 2 lôžkami, obývacia izba s gaučom pre 2 osoby a s kuch. kútom, záhradka (z).

Stravovanie:

individuálne.

Šport a zábava:

kurzy plávania, plachtenia, windsurfingu a potápania, cyklistické chodníky, golf, minigolf, tenisové kurty, jazdiareň. Termálne kúpele, aquapark, lunapark, ZOO, detské ihrisko, diskotéka.

Pláž:

súkromná piesočnatá pláž vzdialená 300 m, s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis (slnečník a 2 ležadlá/apt.) zahrnutý v cene, od cca 14.5.-17.9.

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní... 22