Nachádzate sa: » TALIANSKO » Región EMILIA ROMAGNA » RIMINI (juh) » hotel FABIUS ***

RIMINI (juh), hotel FABIUS ***

Možnosti ubytovania: 10, 20, 21, 31

First Minute -5% Dieťa do 3 r. zadarmo All Inclusive Vzdialenosť od pláže 160m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Malé domáce zvieratá povolené WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

v časti Rivazzurra v blízkosti promenády, 500 m od zábavného parku Fiabilandia.

Popis a vybavenie:

komfortný hotel s príjemnou atmosférou, ideálny pre rodinnú dovolenku. Má recepciu, výťah, vonkajšiu terasu, lobby bar, reštauráciu, bazén s ležadlami a slnečníkmi (v prevádzke 01.6. – 05.9. v závislosti od počasia), bezplatné WiFi v spoločných priestoroch. Parkovacie miesto – za poplatok. Malý pes povolený.

Ubytovanie:

klimatizované 2-lôžkové izby, WiFi, TV-SAT, sprcha, WC, sušič na vlasy, trezor. Typy izieb: izba Standard 2+0 bez balkóna, bez možnosti prístelky; izba Standard 2+2 s balkónom s možnosťou 1 – 2 prísteliek (môže byť poschodová posteľ).

Stravovanie:

alternatíva č. 1: polpenzia (PP) / raňajky – formou bufetových stolov; večere – výber z 2-3 menu + šalátový bufet (bez nápojov); alternatíva č. 2: light all inclusive (AI) / raňajky – formou bufetových stolov, obedy a večere – výber z 2-3 menu + šalátový bufet vrátane nápojov k obedom a večeriam (0,5 l vody a 0,25 l víno, nealko pre deti) a plážové služby (slnečník a 2 ležadlá/izba).

Pláž:

vzdialená asi 160 m, súkromná piesková pláž, požičovne športových potrieb, plážové hry, animačné programy. Plážové služby (slnečník a 2 ležadlá/izba) sú zahrnuté v cene iba v prípade služieb all inclusive (27.5.-09.9.).